Sasha Knezević wreszcie pokazał swoją nową partnerkę! Jest totalnym przeciwieństwem Anji Rubik!

Sasha Knezević nowa partnerka

Sasha Knezević pokazał nową partnerkę

Sasha Knezević i Anja Rubik tworzyli parę niemal idealną. Nic więc dziwnego, że kiedy do mediów dotarła informacja, że zakochani postanowili się rozstać, fani byli w niemałym szoku. Zwłaszcza, że młode małżeństwo było pięć lat po ślubie i uchodziło za duet niemal idealny.

Chociaż powód rozstania nie był oficjalnie znany, a byli małżonkowie postanowili zachować go tylko dla siebie, widać że ich relacja została zakończona w pokojowych warunkach. Anja i Sasha nadal darzą się wzajemnym szacunkiem. Wystarczy przypomnieć ostatnią rozmowę naszej reporterki z modelką:

Niedawno Sasha z nową partnerką doczekał się pierwszego potomka. Jako dumny ojciec swoją pociechą pochwalił się na Instagramie. Syn Andrzej stał się ulubieńcem jego obserwatorów, którzy pod każdym zdjęciem nie szczędzą pod jego adresem ciepłych słów.

Pod koniec wakacji model opublikował także zdjęcie nowej partnerki, która jak na razie pozostaje anonimowa. Zakochani leżeli obok siebie na leżaku w romantycznej pozie. Choć ciężko ocenić urodę partnerki Knezevica, która na fotografii ma twarz zasłoniętą czarnymi okularami, to fani modela zdążyli już jednak wyrobić sobie zdanie na jej temat.

Wśród komentarzy można przeczytać, że jest to „normalna i prawdziwa kobieta”, a obserwujący gratulują im związku. Pojawiły się nawet głosy, że ukochana słynnego Serba jest „piękniejsza i o wiele bardziej normalna” niż Anja.

Na reakcję mężczyzny długo czekać nie trzeba było. Jak na prawdziwego dżentelmena przystało, stanął w obronie byłej żony:

Anja jest wspaniałą kobietą – napisał.

Wszystkim byłym małżonkom życzymy takich relacji.

Anja Rubik właśnie rozstała się z partnerem! Wiedzieliście, że w ogóle była w związku?

Anja Rubik poszalała sobie na tygodniu mody w Mediolanie! Tylko ona potrafi tak się zmieniać!

Sasha Knezevic pokazał twarz swojego słodkiego synka! Podobny do przystojnego taty?


Sasha Knezević z partnerką

Sasha Knezević z partnerką

Sasha Knezević z nową partnerką

Sasha Knezević z nową partnerką

Sasha Knezević z nową partnerką

Sasha Knezević z nową partnerką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×