Co na to Anja Rubik? Sasha Knezevic bawił się w Warszawie z jej bliskim przyjacielem!

Anja Rubik

Anja Rubik

Były mąż Anji Rubik w Warszawie!

Sasha Knezevic pojawił się niespodziewanie w Warszawie! Ale znany model nie przyleciał do Polski pogratulować swojej byłej żonie sesji zdjęciowej dla polskiego Vogue’a. To nie Anja Rubik była celem jego wizyty!

Pochodzący z Serbii przystojniak spotkał się w stolicy ze znanym na całym świecie fotografemMarcinem Tyszką, który opublikował zdjęcie ze wspólnego spotkania na Instagramie:

Jak to miło wrócić do domu na 2 dni ! Po pustym i zakurzonym Krakowie Warszawa da się lubić …ostatnio spędziłem sporo czasu w naszej dawnej stolicy iii widzę ze to miasto zatrzymało się gdzies 30 lat temu … z samej najtańszej turystyki się nie wyżyje, czas się obudzić … bardzo smutno to wygląda – szczególnie zimą.. A tu takie obiadowe spotkanie po latach z @sasha_knezevic – zawsze pełen dobrej energii – napisał Marcin pod wspólnym zdjęciem z Sashą.

Chociaż Tyszka nie jest urodziwą kobietą, podejrzewamy, że jego spotkanie z Knezeviciem mogłoby się Anji nie spodobać. W końcu kiedyś Tyszka i Rubik ściśle ze sobą współpracowali.

Rubik i Knezević rozstali się w 2015 roku po czterech latach małżeństwa.

Rozbawiona Anja Rubik komentuje kontrowersyjną okładkę “Vogue Polska”! [WIDEO]

Już jest okładka pierwszego numeru “Vogue Polska”. Na niej polskie topmodelki: Małgosia Bela i Anja Rubik. Internauci bezlitośni

Olśniewająca Anja Rubik zaliczyła kolejny zawodowy sukces! Została twarzą międzynarodowego modowego giganta! [WIDEO]


Marcin Tyszka i Sasha Knezevic

Marcin Tyszka i Sasha Knezevic

Anja Rubik i Sasha Knezević - zdjęcia ze ślubu

Anja Rubik i Sasha Knezević - zdjęcia ze ślubu

Anja Rubik - Bal TVN, najpiękniejsze kreacje

Anja Rubik - Bal TVN, najpiękniejsze kreacje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×