Sarsa urodziła! Do ostatniej chwili ukrywała ciążę. Dopiero teraz pokazała zdjęcie brzuszka: „Czuję, że jest to odpowiedni moment”

Zdjęcie (1) Sarsa urodziła! Do ostatniej chwili ukrywała ciążę. Dopiero teraz pokazała zdjęcie brzuszka: „Czuję, że jest to odpowiedni moment”

[1/8] Sarsa urodziła

Zdjęcie (2) Sarsa urodziła! Do ostatniej chwili ukrywała ciążę. Dopiero teraz pokazała zdjęcie brzuszka: „Czuję, że jest to odpowiedni moment”

[2/8] Sarsa urodziła

Zdjęcie (3) Sarsa urodziła! Do ostatniej chwili ukrywała ciążę. Dopiero teraz pokazała zdjęcie brzuszka: „Czuję, że jest to odpowiedni moment”

[3/8] Sarsa — Sylwester Marzeń 2017

Zdjęcie (4) Sarsa urodziła! Do ostatniej chwili ukrywała ciążę. Dopiero teraz pokazała zdjęcie brzuszka: „Czuję, że jest to odpowiedni moment”

[4/8] Sarsa - Przebój lata 2019

Zdjęcie (5) Sarsa urodziła! Do ostatniej chwili ukrywała ciążę. Dopiero teraz pokazała zdjęcie brzuszka: „Czuję, że jest to odpowiedni moment”

[5/8] Sarsa - gwiazdy promują TOP of the TOP Sopot Festival 2019

Zdjęcie (6) Sarsa urodziła! Do ostatniej chwili ukrywała ciążę. Dopiero teraz pokazała zdjęcie brzuszka: „Czuję, że jest to odpowiedni moment”

[6/8] Sarsa - Opole 2019

Zdjęcie (7) Sarsa urodziła! Do ostatniej chwili ukrywała ciążę. Dopiero teraz pokazała zdjęcie brzuszka: „Czuję, że jest to odpowiedni moment”

[7/8] Margaret i Sarsa - Opole 2019, próby

Zdjęcie (8) Sarsa urodziła! Do ostatniej chwili ukrywała ciążę. Dopiero teraz pokazała zdjęcie brzuszka: „Czuję, że jest to odpowiedni moment”

[8/8] Sarsa – Opole 2019, konferencja

Komentarze

×