Sarsa ścięła włosy i zaszalała z kolorami. Mamy polską Billie Eilish

Sarsa zmieniła fryzurę

Sarsa zmieniła fryzurę

Sarsa zrezygnowała ze swoich słynnych rogów. Gwiazda ścięła włosy i zmieniła ich kolor. Znowu jest oryginalnie, choć niektórzy twierdzą, że po metamorfozie wygląda jak siostra Billie Eilish. Mają rację?

Mało kto pamięta, ale zanim Sarsa nagrała swój wielki hit Naucz mnie, który pokrył się diamentową płytą, w 2014 roku brała udział w The Voice of Poland. Według widzów i jurorów była objawieniem swojej edycji. Wielu do dzisiaj nie potrafi zrozumieć, dlaczego zrezygnowała z dalszej przygody w show, mając zwycięstwo w kieszeni. Nieoficjalnie mówiło się, że piosenkarka została podkupiona przez inną wytwórnię, niż ta, z którą kontrakt podpisują zwycięzcy widowiska.

Niezależnie od tego, co było powodem rezygnacji Sarsy z The Voice of Poland, decyzja o rozpoczęciu działalności na własną rękę wyszła jej na dobre. Od 2015 roku wydała aż trzy płyty, które łącznie kupiło ponad 60 tysięcy słuchaczy. W dzisiejszych czasach to imponujący wynik. Bezdyskusyjnie wpływ na popularność wokalistki miały nie tylko chwytliwe przeboje, ale także wyrazisty wizerunek, z którego inspiracje czerpało spore grono nastolatek.

Sarsa ścięła i przefarbowała włosy. Nieźle zaszalała

Znakiem rozpoznawczym gwiazdy od samego początku były włosy ułożone w dwa rogi. Słynne uczesanie doczekało się określenia „rogi Sarsy” i w zasadzie ciężko było wyobrazić sobie artystę w innym wydaniu. W końcu w rozpuszczonych włosach prezentowała się jak grzeczna dziewczynka, a nie wielka gwiazda estrady. A jak jest teraz? Autorka hitu Zapomnij mi właśnie zaprezentowała się w odświeżonej wersji. Podczas przymusowej przerwy od koncertów, zafundowała sobie sporą metamorfozę.

Sarsa zdecydowała się skrócić włosy do ramion, a następnie je przefarbować. Z czarno-białego zdjęcia wynika, że postawiła na ciemny kolor. Żeby jednak nie było nudno i zbyt mrocznie, gwiazda pojedyncze pasma z przodu potraktowała bardzo jasną farbą. Całość idealnie wpisuje się w obecne fryzjerskie trendy, co nie umknęło uwadze zachwyconych fanów.

View this post on Instagram

🖤🤍🖤 ⚡

A post shared by SARSA (@sarsa_markiewicz) on

Na piosenkarkę spadł grad komplementów. Pojawiły się porównania do gwiazdy K-popu i Billie Eilish, która od początku kariery stawia na równie efektowną, dwukolorową fryzurę.


Sarsa ma nową fryzurę

Sarsa ma nową fryzurę

Billie Eilish na BRIT Awards 2020

Billie Eilish na BRIT Awards 2020

Sarsa podczas koncertu sylwestrowego 2016/2017

Sarsa podczas koncertu sylwestrowego 2016/2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×