Sarsa pokazała, jak się bawi z dzieckiem: „Stałam się prywatną koalą”. Dotychczas nie prezentowała malucha

Sarsa z synem

Sarsa z synem

Sarsa udostępniła filmik, na którym bawi się z dzieckiem. Do tej pory niechętnie pokazywała swoją pociechę, którą urodziła w styczniu.

Sarsa (ur. 1989) ukończyła Akademię Pomorską w Słupsku. Na scenie muzycznej próbowała zaistnieć od 2010 roku. Początkująca artystka wystąpiła w wielu programach – w Must be the Music. Tylko muzyka, X Factor, The Voice of Poland. Dopiero udział w tym ostatnim okazał się sporym sukcesem. Do tej pory wypuściła trzy albumy studyjne: Zapomnij mi (2015), Pióropusze (2017), Zakryj (2019). Na następny rok została zapowiedziana płyta pt. Runostany. Artystka tworzy muzykę w stylu popu i popu-refleksyjnego.

W działalności muzycznej współpracowała z gwiazdami, wśród których można wyszczególnić Ewę FarnąMonikę LewczukPawbeatsaKękęgo i L.U.C.-a.

W styczniu 2021 roku urodziła pierwsze dziecko. Ciążę ukrywała niemal do momentu porodu. Ojcem maluszka jest jej partner – muzyk Paweł Smakulski.

Jestem szczęśliwa. Cieszę się, że mogę 'osobiście' podzielić się tym z Wami oraz, że mogę to zrobić w momencie kiedy ja czuję, że jest już odpowiedni. Dziękuję wszystkim życzliwym, którzy pozwolili mi ze spokojem celebrować każdy dzień tych wyjątkowych 9 miesięcy – napisała wówczas w sieci.

Świeżo upieczona matka raczej nie pokazywała zdjęć dziecka. Na temat macierzyństwa otworzyła się nieco w rozmowie z Onetem. Wyjawiła m.in. płeć i imię swojej pociechy:.

Uwielbiam (być mamą – przyp.red.)! Co prawda nie byłam do tego przygotowana, ale mój partner okazał się wielkim wsparciem. Paweł jest cudownym rodzicem. Doskonale rozumie, że moja praca zmusza mnie czasami do dłuższych wyjazdów. Wtedy nie muszę się martwić, czy Leonard będzie bezpieczny. Uwielbiam obserwować ich codzienność – powiedziała.

Dodała też, że przyjście na świat Leonarda wywróciło jej życie do góry nogami. Odtąd skupiła się na rodzinie i wychowaniu syna. Tak zapowiedziała swoje plany na przyszłość:

Wrócę do domu, zapytam Pawła, czy mój syn już pił mleko. Niedługo będę się pakować, ponieważ jedziemy do mojej mamy na kolację. Pewnie gdzieś po drodze wkradnie się jeszcze spacer z całą rodziną, a później będę się szykować do koncertów.

Sarsa, choć przez wiele miesięcy skrzętnie dbała o prywatność, dała sobie teraz trochę „luzu” i wypuściła do sieci filmik z maluchem.

Sarsa bawi się z synem. Jak wygląda Leonard?

Gwiazda muzyki pop zamieściła na Instagramie filmik, na którym leży obok dziecka, ubrana w strój koali. Niespokojny Leonard łapie ją za „uszy” kostiumu. Mama podpisała wideo:

Stałam się prywatną koalą.

Niestety, na filmiku nie widać twarzy Leonarda. Sarsa ujęła tylko jego strój i sylwetkę. To jednak i tak dużo, jak na osobę, która tak bardzo ceni sobie prywatność i bezpieczeństwo.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez SARSA (@sarsa_markiewicz)

W galerii zamieszczamy kilka ujęć ze wspomnianego filmiku i pozostałe zdjęcia związane z macierzyństwem gwiazdy The Voice of Poland.


Sarsa bawi się z dzieckiem

Sarsa bawi się z dzieckiem

Sarsa bawi się z dzieckiem

Sarsa bawi się z dzieckiem

Sarsa bawi się z dzieckiem

Sarsa bawi się z dzieckiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×