Sarsa zdradziła płeć dziecka i pokazała pierwsze wspólne zdjęcie. Rozczulający widok

Sarsa

Sarsa

Sarsa na Instagramie opublikowała pierwsze zdjęcie z dzieckiem. Podziękowała za życzenia, które docierają do niej w ostatnim czasie. Internauci w komentarzach piszą, do kogo malec jest podobny.

Sarsa od wielu lat jest związana z muzyką. Ukończyła studia w Akademii Pomorskiej w Słupsku na kierunku edukacja artystyczna, uzyskując tytuł magistra sztuki. To jednak udział w programie The Voice of Poland sprawił, że jej kariera nabrała rozpędu. Sześć lat temu wydała singiel Naucz mnie, który w krótkim czasie stał się wielkim hitem. W kolejnych latach stworzyła przeboje takie jak m.in. Carmen, Zakryj oraz Tęskno mi. 

Od kilku miesięcy Sarsa spełnia się w nowej roli. Została mamą, o czym niedawno poinformowała internautów. Opublikowała zdjęcie, na którym widać ciążowy brzuszek. W opisie podkreśliła, że cieszy się, iż udało się jej uniknąć medialnego szumu:

Jestem szczęśliwa. Cieszę się, że mogę 'osobiście' podzielić się tym z Wami oraz, że mogę to zrobić w momencie kiedy ja czuję, że jest już odpowiedni. Dziękuję wszystkim życzliwym, którzy pozwolili mi ze spokojem celebrować każdy dzień tych wyjątkowych 9 miesięcy.

W tym samym czasie partner piosenkarki, Piotr Smakulski, podzielił się fotografią, która powstała w okresie ciąży jego ukochanej. Zdradził, że maleństwo przyszło na świat 21 stycznia.

Sarsa pokazała pierwsze zdjęcie z dzieckiem. Co na to internauci?

W sobotnie popołudnie Sarsa pochwaliła się pierwszym zdjęciem z dzieckiem. W kadrze widać dwie dłonie: jedna należy do piosenkarki, druga do maleństwa. W opisie podziękowała za wszelkie przejawy życzliwości, które docierają do niej w ciągu ostatnich dni. Dodała też emotikonę, która mogłaby sugerować, że urodziła chłopca:

Dziękujemy za wszystkie życzenia i życzliwości w DM. Nie wszystkim zdołałam odpisać więc dziękuję tutaj

Internauci nie przeszli obok wpisu obojętnie. W komentarzach komplementują rozkoszny kadr:

  • Martuś będziesz wspaniałą mamą, życzymy wszystkiego dobrego! Odpoczywajcie i nabierajcie sił. A jak już będziesz gotowa i trochę zatęsknisz za starymi flamingami to wracaj będziemy czekać. Buźka kochana, ściskamy Was mocnoooo.
  • Gratulacje,dużo zdrówka i szczęścia dla Was.
  • Cały mama!

Trzeba przyznać, że zdjęcie jest przepiękne.


Sarsa pokazała pierwsze zdjęcie dziecka

Sarsa pokazała pierwsze zdjęcie dziecka

Sarsa urodziła

Sarsa urodziła

Sarsa urodziła

Sarsa urodziła

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×