Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Sarah Jessica Parker świętuje urodziny swojego syna. Opublikowała wzruszające zdjęcia na Instagramie

Sarah Jessica Parker z córkami


Sarah Jessica Parker na Instagramie

Sarah Jessica Parker i Matthew Broderick są małżeństwem już od 18 lat. Mają wspólnie troje dzieci: bliźniaczki Marion Lorette Elwell i Tabithe Hodge oraz syna Jamesa Wilkie. Jeszcze niedawno mogliśmy podziwiać aktorkę za zdjęciach ze spaceru z bliźniaczkami. Dziewczynki rosną jak na drożdżach.

Zobacz: Sarah Jessica Parker z bliźniaczkami na spacerze [paparazzi]

Teraz cała uwaga zwrócona jest na Jamesa Wilkie. Wczoraj obchodził swoje 13. urodziny. To okres, w którym z dziecka przeobraża się w nastolatka. Mama postanowiła podzielić się swoją radością z rzeszą fanów na Instagramie. Opublikowała wzruszające zdjęcia z synkiem.

Na pierwszym z nich widzimy szczęśliwych Matthew Brodericka i Jessikę trzymającą noworodka – jest nim oczywiście James. Zdjęciu towarzyszy opis:

Ten jeden dzień mogłabym przeżywać w kółko. Szczęśliwych 13. urodzin mój ulubiony i ukochany synku. Przynosisz nam taką ogromną radość! Kochamy Cię tak mocno! Całujemy Mama i Tata.

Na kolejnym zdjęciu widzimy już tylko Jessikę całującą szczęśliwego Jamesa. Jest to aktualne zdjęcie, któremu towarzyszy podpis:

Mogłabym to robić przez cały dzień, ponieważ kocham go tak mocno! Wszystkiego Najlepszego JW! Całuje Mama

Zobaczcie, jak wygląda synek Jessiki i Matthew.

Sarah Jessica Parker i James Wilkie

Sarah Jessica Parker i James Wilkie

Sarah Jessica Parker, Matthew Broderick i James Wilkie

Sarah Jessica Parker, Matthew Broderick i James Wilkie

 Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×