Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Sarah Jessica Parker pokazała TO zdjęcie. Czy ostatecznie potwierdza ono, że będzie trzecia część filmu „Seks w wielkim mieście”?

Kristin Davis, Sarah Jessica Parker


Carrie Bradshaw, słynne schody przed nowojorskim mieszkaniem bohaterki i kilka par szpilek na nich wystarczyło, żeby fani serialu i filmu Seks w wielkim mieście zupełnie oszaleli!

To był dzień „weź do pracy buty z kolekcji SJP”. #długidzieńdlaCarrie #fiuuteschody #obcasydobiegania #taksówka! – napisała Sarah Jessica Parker pod zdjęciem.

Wygląda na to, że plotki o planach nakręcenia trzeciej części filmu na podstawie kultowego serialu okazały się prawdą! Już wcześniej gwiazdy, które grają główne bohaterki, wymieniły się tajemniczymi tweetami. Zaczęło się od Sarah Jessiki Parker, która napisała do Kristin Davis: – Słyszałaś wieści?, na co serialowa Charlotte odpisała: – Taaaaak… Ale nie chcę się jeszcze ZA bardzo cieszyć – daj mi znać, kiedy możemy zacząć świętować. Buziaki.

Niestety, nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia, ale wszyscy trzymamy kciuki, żeby się udało! Nikt tak, jak Carrie Bradshaw nie rozumie naszej miłości do szpilek, prawda? 🙂

Sarah Jessica Parker

Fotografia: screen z Instagram.com

Kristin Davis, Sarah Jessica Parker

Fotografia: screen z Twitter

Sarah Jessica Parker, Kristin Davis, Kim Cattrall, Cynthia Nixon

Fotogrfaia: ONS

 Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×