Wreszcie! Sarah Jessica Parker ujawnia KULISY konfliktu z Kim Cattrall! Poróżniło ich coś zupełnie innego, niż twierdziły media

Sarah Jessica Parker i Kim Cattrall

Sarah Jessica Parker i Kim Cattrall

Sarah Jessica Parker po latach ujawnia, jak zaczął się jej konflikt z Kim Cattrall. Co je poróżniło? Aż trudno w to uwierzyć...

Serial Seks w wielkim mieście był hitem przełomu XX i XXI wieku. Produkcja o czterech przyjaciółkach mieszkających na Manhattanie ma miliony fanów na całym świecie. Produkowany w latach 1998-2004 był jednym z najbardziej popularnych seriali, i to do tego stopnia, że po jego zakończeniu powstały także dwa filmy będące kontynuacją losów serialowych bohaterów

Grające główne role – Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristen Davis i Cynthia Nixon – pokazywane były w mediach jako przyjaciółki, co nie było zgodne z prawdą. Panie udzielały razem wywiadów, występowały na czerwonych dywanach i mówiły o sobie z pełną sympatią, jednak w końcu wyszło na jaw, że relacje między nimi wcale nie były takie kolorowe.

Wszystko zaczęło się kiedy Sarah Jessica Parker, tak jak pozostałe koleżanki, wyraziła w mediach społecznościowych swoje ubolewanie z powodu śmierci brata Kim. Przyniosło to jednak efekt zupełnie odmienny od oczekiwanego. Cattral napisała do serialowej Carrie odpowiedź:

Nie potrzebuję twojej miłości i wsparcia, Sarah. Moja mama zapytała mnie dzisiaj, kiedy ta „hipokrytka”, Sarah Jessica Parker, da mi wreszcie spokój. Twoje nieustanne próby nawiązania kontaktu tylko przypominają mi, jak okrutna byłaś dla mnie w czasach, gdy razem pracowałyśmy i że wciąż taka jesteś. Pozwól mi wyrazić jasno, jeśli poprzednio to do ciebie nie dotarło. Nie jesteś moją rodziną. Nie jesteś moją przyjaciółką. Przestań wykorzystywać tragedię mojej rodziny, by odbudować swój wizerunek „miłej dziewczyny”!

Konflikt się zaostrzył, a Catrral nie pojawiła się w długo oczekiwanej kontynuacji produkcji …And Just Like That. Sara Jessica Parker po latach zdecydowała się ujawnić, od czego wszystko się zaczęło.

Sarah Jessica Parker po latach ujawnia, jak zaczął się jej konflikt z Kim Cattrall

Sarah Jessica Parker był ostrożna w komentowaniu jej relacji z koleżanką z planu. W końcu jednak zdecydowała się powiedzieć, od czego zaczął się konflikt.

Zauważyła, że ​​wszystko się pogorszyło w 2017 roku, kiedy trzeci film z cyklu był negocjowany z czterema czołowymi aktorkami: nią, Kim, Cynthią Nixon i Kristin Davis oraz wytwórnia Warner Bros. Wyznała, że Cattrall miała oczekiwania w stosunku do produkcji, jakich ta nie mogła spełnić. Do tego chciała zrealizować swój projekt, który został odrzucony. Ostatecznie film nie powstał.

Nie czuli się komfortowo, nie mogli spotkać się z nią tam, gdzie ona chciała się spotkać, więc nie zrobiliśmy filmu, ponieważ nie chcieliśmy robić tego bez Kim. Czy byliśmy rozczarowani? Pewnie. Ale to się zdarza – powiedział SJP The Hollywood Reporter.

To właśnie po tym, Catrrall zaczęła publicznie atakować SJP. Serialowa Carrie wyjaśniła także, że Kim nie została zaproszona do udziału w kontynuacji kręconej w 2021 roku, bo dała wszystkim odczuć, że jej nie po drodze już z produkcją. Aż trudno w to uwierzyć, że podgrzewany w mediach konflikt zaczął się w zasadzie dosyć banalnie.


Czy Kim Cattrall zagra w kontynuacji „Seksu w wielkim mieście”?

Czy Kim Cattrall zagra w kontynuacji „Seksu w wielkim mieście”?

Seks w wielkim mieście 2021

Seks w wielkim mieście 2021

Seks w wielkim mieście. Pierwsze zdjęcie z planu

Seks w wielkim mieście. Pierwsze zdjęcie z planu

Komentarze

  • Bubuś pisze:

    To raczej nie jest prawdziwy powód konfliktu.

  • Gość pisze:

    Ser4o kogo to obchodźi lepiej byc nikim niz politykiem gwiazdą urzędasem itd bo to nic z szambem a tak to jest jak się komus coś wydaje źeby nawet nie łumiec koło wymienic tylko płacic 1000$ ale dostali to ich stać i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×