Sarah Jessica Parker odwiedziła po latach mieszkanie Carrie Bradshaw: „W noc, zanim wszystko zacznie się od nowa”. Pokazała zdjęcia

Sarah Jessica Parker i

Sarah Jessica Parker i "Seks w wielkim mieście"

Sarah Jessica Parker pojawiła się w mieszkaniu swojej serialowej bohaterki, Carrie Bradshaw. Co napisała na Instagramie?

Seks w wielkim mieście zdobył sobie sympatię widzów w wielu krajach świata. Na ekranach telewizorów gościł od 1998 do 2004 roku, a historia czterech przyjaciółek, które mieszkają na Manhattanie, zyskała miliony fanów na całym globie. Grające główne role – Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristen Davis i Cynthia Nixon – stały się wielkimi gwiazdami.

Po zakończeniu serialu zostały nakręcone dwa filmy, które były kontynuacją losów 30-latek z Nowego Jorku. Niedawno fanów produkcji zelektryzowały wieści, że będzie dalsza część.

Zagraniczne media informują, że zdjęcia do 7. sezonu Seksu w wielkim mieście właśnie ruszyły. Serial będzie się składał z dziesięciu odcinków i został zatytułowany And Just Like That. Ma powstać limitowana edycja.

Już wiadomo, że nie pojawi się kilka ważnych postaci, np. nie zobaczymy Samathy, ponieważ Kim Cattrall nie podpisała umowy z produkcją. Pisaliśmy o tym tutaj. Głośno było także o tym, że nie będzie także Mr Biga, ukochanego Carrie. Jednak mamy dobre wieści, które potwierdził producent – Chris Noth zagra w kontynuacji serialu.

Tymczasem fani z niecierpliwością czekają na ulubioną produkcję i podglądają profile w social mediach gwiazd. Oto co znaleźli u Sarah Jessiki Parker.

Sarah Jessica Parker w mieszkaniu Carrie Bradshaw

Sarah Jessica Parker wróciła do mieszkania Carrie Bradshaw w Nowym Jorku tuż przed kręceniem wyczekiwanego rebootu Seksu w wielkim mieście.

Aktorka na Instagramie napisała, że zupełnie przez przypadek przeszła obok budynku na ulicy Perry w West Village, który został użyty jako front domu jej postaci. Dzieląc się zdjęciami, napisała:

Czysty zbieg okoliczności I PO PROSTU, znajdujemy się na tej ulicy o nazwie Perry w noc, zanim wszystko zacznie się od nowa.

Fani serialu są zachwyceni wpisem. Nie mogą się doczekać, kiedy ponownie zobaczą swoje ulubione bohaterki i jakie losy zgotowali im scenarzyści.


Sarah Jessica Parker odwiedziła mieszkanie Carrie Bradshaw

Sarah Jessica Parker odwiedziła mieszkanie Carrie Bradshaw

Sarah Jessica Parker odwiedziła mieszkanie Carrie Bradshaw

Sarah Jessica Parker odwiedziła mieszkanie Carrie Bradshaw

Bohaterki

Bohaterki "Seksu w wielkim mieście" w 2004 roku

Komentarze

  • Alicja pisze:

    Trudno uwierzyć, Gościu,że przez przypadek?A jakie to ma znaczenie?! Dla fanów tego filmu to wielkie wydarzenie .Czekamy z niecierpliwością.Dla mnie scenariusz Sexu…. jest dziełem sztuki!Żadna scena nie jest banalna , żaden dialog nie jest bez znaczenia.Fabula jest dynamiczna, wątki pięknie się zazębiają.Brylant wśród seriali !

  • Gość pisze:

    No zupełnie no całkowicie przez przypadek się tam znalazła

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×