Wyklęta przez rodzinę królewską 61-letnia Fergie ma romans z największym ciachem z „Bridget Jones”! Doniesienia wstrząsnęły zagraniczną prasą

Fergie Ferguson ma romans z gwiazdą Bridget Jones

Fergie Ferguson ma romans z gwiazdą Bridget Jones

Gwiazda Bridget Jones ma romans z 61-letnią Sarah Fergie Ferguson, byłą żoną księcia Andrzeja. Zdjęcia pary obiegły media.

Chociaż należała do brytyjskiej rodziny królewskiej tylko przez 10 lat, byłej żonie księcia Andrzeja wciąż przysługuje tytuł księżnej Yorku. Nie straciła też zainteresowania poddanych, którzy od 35 lat śledzą skandale i skandaliki z jej udziałem. Znienawidzona przez królową i resztę rodu Sarah Fergie Ferguson nic sobie z tego nie robi. Właśnie się okazało, że romansuje z gwiazdą Bridget Jones, a ich zdjęcia pokazał jeden z tabloidów.

Sarah Ferguson ma romans z gwiazdą Bridget Jones

Sarah Ferguson oświadczyła, że ​​jest gotowa na nowy rozdział życia. W niedawnym wywiadzie dla magazynu People 61-letnia Fergie potwierdziła, że ​​zaczyna od początku, osiągając punkt, gdzie może w końcu być sobą.

To tak, jakbym do tej pory schodziła z własnej drogi.

Teraz informatorzy mówią New Idea, że ​​komentarze Fergie wskazują na to, że w końcu porzuciła swoje przywiązanie do byłego męża, księcia Andrzeja i zajęła się swoim życiem. Rzeczywiście, plotka głosi, że została niedawno przedstawiona 60-letniej gwieździe Bridget Jones – Colinowi Firthowi, aby omówić potencjalną współpracę filmową i szybko została oczarowana!

Omal nie umarła z podekscytowania – zawsze była w nim zakochana – mówi informator.

Fergie ma nadzieję, że będzie z nim współpracować nad filmem lub serialem o życiu męża królowej Wiktorii, księcia Alberta. I z pewnością ma referencje po swoim poprzednim zaangażowaniu w film The Young Victoria.

W umyśle Sarah jest tylko jedna osoba, z którą chciałaby pracować nad dramatem z epoki królewskiej o epickich proporcjach, a jest to Colin Firth.

Okazuje się, że wszystko idzie po jej myśli. Tabloid potwierdza, że ​​dojdzie do współpracy.  Aktor jest zainteresowany.

Powtarzają plotki, że odwiedził Royal Lodge [w Windsor, gdzie Fergie mieszka z Andrzejem], a także bada lokalizacje w całej Europie. Sarah musi trzymać się w ryzach, współpracując z mężczyzną takim jak Colin – którego nazywa „Wspaniałym Panem Firthem”.

Colin jest ostatnio singlem po rozstaniu ze swoją byłą żoną Livią po 22 latach małżeństwa. Od tamtej pory jego życie osobiste było spokojne. Mówi się, że możliwość nawiązania współpracy z Fergie to mądry ruch nagrodzonego Oscarem aktora.

Colin byłby wściekły, gdyby nie skorzystał z okazji nakręcenia filmu o księciu Albercie z arystokratką, która jest ekspertem w tej dziedzinie.

Jak to często bywa na planach filmowych, bliskie więzi, a czasem nawet romantyczne relacje, mogą szybko zakwitnąć.

Colin ma świetne poczucie humoru, a Fergie pięknie się śmieje, więc może to być początek pięknego związku – mówi informator,

Dodaje, że już pojawiły się pogłoski o romansie. Najbardziej cieszą się z niego córki Fergie, Eugenia i Beatrice. Uważają, że ich mama zasługuje na szczęście, a Colin wydaje się im niezwykle uroczy.


Księżna Fergie i Colin Firth mają romans

Księżna Fergie i Colin Firth mają romans

Livia Firth and Colin Firth - światowa premiera Bridget Jones 3

Livia Firth and Colin Firth - światowa premiera Bridget Jones 3

White tie. Colin Firth i Livia Firth, Met Gala (fot. ONS)

White tie. Colin Firth i Livia Firth, Met Gala (fot. ONS)

Komentarze

  • MonikaS pisze:

    Nagłówki zwykle koloryzują rzeczywistość, ale jeszcze nie widziałam chyba tak bezczelnie klamiacego

  • Gość pisze:

    W tytule „ma romans”, w artykule o ew. współpracy.
    No i Fergi nie jest „znienawidzona przez królową”, bi mimo wyskoków Elka ma caly czas do niej wielka słabość.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×