14-letnia Sara James dopiero co wróciła z Ameryki, a już zaszalała z metamorfozą. Burgundowe włosy to strzał w dziesiątkę!

Sara James

Sara James

Sara James przefarbowała włosy. We wtorek pokazała się fanom w burgundowym kolorze. Ta metamorfoza wyszła jej na plus? Zdjęcia. 

Sara James pierwsze kroki stawiała w The Voice Kids. Dzięki programowi zdołała się dostać na Eurowizję Junior w Paryżu. Tam zajęła drugie miejsce. Lepsza okazała się tylko reprezentantka Armenii. W ostatnich tygodniach 14-letnia Polka podbijała Stany Zjednoczone. Występy w America’s Got Talent zaczęła od wykonania utworu z repertuaru Billie Eilish. Występ tak spodobał się jurorom, że jeden z nich, Simon Cowell, wcisnął tzw. złoty przycisk, gwarantujący nastolatce miejsce w półfinale.

Tam znów dała czadu. Tym razem wzięła na warsztat piosenkę Eltona Johna, a telewidzowie zdecydowali o tym, żeby dać jej szansę na występ w finale. Niestety nie udało się jej osiągnąć zwycięstwa. Amerykanie lepiej ocenili tancerki z Libanu.

Jestem samokrytyczna, ale wydaje mi się, że to jest dobre. Uważam, że mogłam coś zrobić lepiej, ale jestem bardzo szczęśliwa. To był finał, więc jestem super zadowolona. To, że nie wygrałam AGT, a dziewczyny z Mayyas wygrały… na maksa im gratuluję, są przecudowne, bardzo się zżyłam z tymi wszystkimi ludźmi. Dziewczyny, które wygrały, są przecudowne, niezwykle utalentowane. One mnie uczyły tych dzikich rąk, pomyślałam, że to jest niesamowicie ciężkie. Mam do nich kontakty, cudowne dziewczyny. Wielki zaszczyt, że mogłam z tymi wszystkimi uczestnikami być na scenie. Ja się czuję bardzo dobrze – opowiedziała nam po powrocie do Polski.

Sara James przefarbowała włosy. Jak wygląda?

Dziś 14-letnia gwiazda wrzuciła na Instastory krótkie wideo. Ogłosiła w nim, że 1 października zobaczymy ją na finale trasy zespołu LemON na Tauron Arenie w Krakowie. Uwagę zwraca jednak nie tylko jej przekaz, ale również wygląd włosów. Sara zafundowała sobie drobną metamorfozę i ma teraz włosy w burgundowym kolorze. Nowe ujęcia zobaczycie w galerii.

Jak oceniacie tę metamorfozę?


Sara James przefarbowała włosy

Sara James przefarbowała włosy

Sara James przefarbowała włosy

Sara James przefarbowała włosy

Sara James przefarbowała włosy

Sara James przefarbowała włosy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×