Sara James w nowej fryzurze! W takich włosach pojawi się w półfinale „America’s Got Talent”. Teraz to dopiero przypomina Whitney Houston

Sara James -fryzura

Sara James -fryzura

Sara James opublikowała nowe zdjęcia na Instagramie i zaskoczyła fanów zmiana fryzury. To w takiej odsłonie pojawi się w odcinkach na żywo w America's Got Talent?

Sara James zaistniała dzięki programowi The Voice Kids. Wystąpiła w czwartej edycji talent show i zachwyciła jury, a także widzów. Cleo ogłosiła nastolatkę polską Whitney Houston. Ostatecznie zdeklasowała konkurencję i odniosła triumf w programie, co otworzyło jej kolejne drzwi.

W ubiegłym roku James reprezentowała nasz kraj w konkursie Eurowizja Junior 2021, podczas którego wykonała piosenkę pt. Somebody. Ostatecznie Polka zajęła drugie miejsce, przegrywając tylko z reprezentantką Armenii, Maleną.

Sara postanowiła zawalczyć o swoje marzenia także za oceanem. Nastolatka pojawiła się w programie America’s Got Talent i przed jurorami zaśpiewała piosenkę Lovely z repertuaru Billie Eilish. Swoim wykonaniem rzuciła wszystkich na kolana. Po tym, jak skończyła śpiewać cała widownia łącznie z jury, zafundowała jej owację na stojąco. Najbardziej zachwycony tym, co usłyszał, był słynny łowca talentów i producent telewizyjny Simon Cowell. Zdecydował się na wciśnięcie złotego guzika, który sprawił, że Sara ma już zapewnione miejsce w półfinale, bez konieczności dalszych eliminacji.

Sara, Sara, Sara. Przez lata słyszeliśmy wielu wokalistów, ale wow. Są takie momenty, kiedy… To nie było idealne, jednak masz w sobie blask prawdziwej gwiazdy (…). To musi być nieprawdopodobne uczucie występowanie przed amerykańską publicznością. Zgaduję, że marzyłaś, by tu wystąpić. Pamiętam, jak po raz pierwszy przyjechałem do Ameryki, to było 20 lat temu i był to moment, którego nigdy nie zapomnę. I chcę być ty zapamiętała tę chwilę na zawsze – zachwalał ją.

Potem uzasadnił swoją decyzję w wywiadzie:

Nacisnąłem złoty przycisk, bo moim zdaniem Sara jest totalną gwiazdą. Przeleciała świat, by zgłosić się do „America’s Got Talent”, by „zobaczyć, czy marzenia się spełniają” – to naprawdę do mnie przemówiło, jako że 20 lat temu pomyślałem o tym samym. Po prostu nie miałem jej talentu! – powiedział Simon Cowell w wywiadzie dla People.

Dzięki decyzji jurora Sara pojawi się od razu w odcinkach na żywo programu America’s Got Talent.  W najnowszym poście na Instagramie nastolatka pokazała się w nowej fryzurze. Być może w taki wydaniu zobaczą ja na scenie fani formatu.

Sara James ma nową fryzurę

Sara James ostatnio pojawiała się w misternie zaplecionych warkoczykach. Najwyraźniej znudził jej się już taki wygląd i zmieniła uczesanie. Na najnowszych zdjęciach pokazała się w krótkich włosach. Loki, które sięgają nieco poniżej ucha, bardzo pasują nastolatce.

Zachwyceni są fan Sary James i nie szczędzą komplementów w komentarzach. Jak wam się podoba młoda wokalistka w takim wydaniu?


Sara James ma nową fryzurę

Sara James ma nową fryzurę

Sara James ma nową fryzurę

Sara James ma nową fryzurę

Sara James w amerykańskim Mam talent

Sara James w amerykańskim Mam talent

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×