Teledysk Sary Egwu-James na Eurowizję Junior 2021 już gotowy. „Somebody” wygra konkurs?

Sara Egwu-James – teledysk do Somebody

Sara Egwu-James – teledysk do Somebody

Sara Egwu-James opublikowała teledysk do piosenki na Eurowizję Junior 2021. Zobacz oficjalny klip do Somebody. Już teraz mówi się, że Polska ma spore szanse, by po raz trzeci w historii sięgnąć po Grand Prix.

26 września zakończyły się preselekcje do Eurowizji Junior 2021. Zwyciężczyni czwartej edycji The Voice KidsSara Egwu-James, została wyłoniona na reprezentantkę naszego kraju. Już pod koniec tego roku na paryskiej scenie wykona utwór Somebody.

13-latka jest objawieniem muzycznym ostatnich miesięcy. Przez wielu nazywana jest polską Whitney Houston. Nic dziwnego, że w tak krótkim momencie udało jej się zebrać ogromną rzeszę fanów.

Młoda artystka szturmem weszła do show-biznesu. W ciągu ostatnich dni pojawiło się mnóstwo artykułów na jej temat. Wszystko to za sprawą wygranej w Szansie na sukces, dzięki której pojedzie do stolicy Francji i zaprezentuje swój talent przed milionami widzów z całego globu.

Sara chwilę po usłyszeniu werdyktu nie kryła zadowolenia z takiego obrotu sprawy:

Ja nie mogę uwierzyć w to, co tu się wydarzyło. Jestem spokojna, ale w środku te emocje tak buzują, że chyba zaraz się popłaczę. Wiadomo, że jest stres. Ale starałam się, aby dać z siebie 100% i wydaje mi się, że tak było. Nie wierzę w to, co się stało – powiedzała Jastrząb Post.

Utwór Somebody powstał z myślą o Eurowizji. Autorami piosenki, którą zaprezentuje Sara, są: Patryk Kumór, Tom Martin, Jan Bielecki oraz Dominik Buczkowski-Wojtaszek. Mieli oni także okazję pracować nad eurowizyjnymi hitami: Roxie Węgiel Anyone I Want To Be oraz Viki Gabor Superhero.

Współpracowali również z bijącymi rekordy popularności Sanah oraz Kayah.

Premiera teledysku Sary Egwu-James na Eurowizję Junior 2021.

Sara Egwu-James zdążyła już nagrać klip do piosenki Somebody. Premiera odbyła się 7 października o godzinie 10:15.

Teledysk po raz pierwszy zobaczyć można było w porannym programie Pytanie na śniadanie emitowanym przez stację TVP2. Chwilę później pojawił się w sieci. Za klip odpowiadają Dawid Ziemba wraz z firmą MIND PRODUCTIONS, którzy pracowali m.in. z Carlą Fernandes oraz Viki Gabor.

Premiera! Teledysk do ,,Somebody” jest już dostępny! Aaaaaa
Koniecznie sprawdzajcie, komentujcie, udostępniajcie, dawajcie znać co myślicie! – zachęca młoda wokalistka.

Sama nastolatka tak promuje swoje dzieło:

Klip nasycony jest kolorami, młodzieńczą energią, radością oraz różnorodnością – wszystkim tym, co reprezentuje sobą Sara. Wideo do utworu Somebody pokazuje piękno naszego świata oraz relacji międzyludzkich – czytamy w oficjalnym opisie.

Zobaczcie teledysk do piosenki Somebody. Już teraz mówi się, że to właśnie Polska wygra tegoroczny dziecięcy konkurs.


Sara Egwu-James

Sara Egwu-James

Sara Egwu-James – The Voice Kids 4

Sara Egwu-James – The Voice Kids 4

Sara Egwu-James w nowej fryzurze

Sara Egwu-James w nowej fryzurze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×