Sara Boruc zmieniła fryzurę i zachwyciła fanki. „Tak naturalnie”

Sara Boruc kolor wlosow

Sara Boruc ma nową fryzurę. Jaki kolor wybrała i jak wygląda w nowej długości? Fanki są oczarowane metamorfozą. Zobacz aktualne zdjęcia gwiazdy.

Sara Boruc niedawno została mamą. W maju na świat przyszedł Noah Boruc, który jest owocem miłości gwiazdy i piłkarza Artura Boruca. Para, od momentu narodzin chłopca, nie ukrywa jego twarzy, a wręcz regularnie publikuje wizerunek chłopczyka w social mediach. Tam pojawiają się niezwykle urocze zdjęcia.

Zobacz: Sara Boruc pokazała nowe zdjęcie synka. To najbardziej rozczulający widok, na jaki możecie dziś trafić w internecie

Sara Boruc ma nową fryzurę

Oprócz urokliwego synka, Sara co jakiś czas pokazuje także swoje fotografie. Niedawno obserwatorom na Instagramie pochwaliła się nową fryzurą. Okazuje się, że gwiazda nie tylko skróciła włosy – obcięła przesuszone końcówki, ale także odświeżyła ich kolor.

 

New colour #balayage #bronde #hair #style #birkin25 #rosegold #borucmannei #saraborucmannei #boruc #saraboruc #mannei – podpisała zdjęcie gwiazda.

Zobacz: Sara Boruc stanęła w obronie ciężarnej Katarzyny Warnke: „Wstyd!”. Poszło o strój aktorki

Nowym wizerunkiem gwiazda zachwyciła obserwatorki, które dopytywały o szczegóły farbowania, a także przyznawały, że teraz bardzo korzystnie wygląda:

  • Piękne włosy ma Pani i najważniejsze że swoje. Od niedawna obserwuje Pani profil gdyż jesteśmy w tym samym wieku i obie jesteśmy mamami i muszę przyznać, że zachwyca mnie Pani urodą.
  • Woww. Ale ślicznie. Tak naturalnie.
  • Przepięknie. Pani jest taka oryginalna. Kobieca. O stylu już nie wspomnę. Figura bajeczna.
  • Ślicznie. I jak już odrosły.
  • Ślicznie!

A Wam jak się podoba? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Zobacz: Boruc pokazała się w bikini trzy miesiące po porodzie! Ma sylwetkę jak bogini!


Sara Boruc - nowy kolor włosów

Sara Boruc - nowy kolor włosów

Sara Boruc pokazała synka

Sara Boruc pokazała synka

Sara Boruc - Instagram

Sara Boruc - Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×