Szukaj

Sara Boruc wrzuciła zdjęcie z dziećmi z windy. Wydało się, gdzie mieszka. To luksusowy apartamentowiec w stolicy

Sara Boruc z dziećmi

Sara Boruc z dziećmi

Sara Boruc nie rozpieszcza fanów na Instagramie zdjęciami z całą trójką swoich dzieci. Dzisiaj zrobiła wyjątek. Jak wyglądają?

Sara Boruc jest aktywna w mediach społecznościowych. Artystka oprócz tego, że relacjonuje kolejne zawodowe wyzwania, raz po raz publikuje też zdjęcia swoich najbliższych, dokumentując, jak wygląda codzienność zmieniającego się niemal z dnia na dzień syna i jej samej jako świeżo upieczonej mamy. Rzadko jednak można zobaczyć wszystkie jej dzieci na jednej fotografii. Dzisiaj opublikowała zdjęcie z całą trójką. Jak wyglądają?

Sara Boruc na zdjęciu z dziećmi

Sara i Artur Borucowie mają w domu wesołą gromadkę: Amelię, Oliwię, a także synka Noaha, który jest najmłodszy z ich dzieci i to on króluje w social mediach rodziców. Na zarzuty fanów, że córki mogą poczuć się źle z tego powodu, projektantka wyjaśniła, że wprost przeciwnie – to ich życzenie, żeby pozostać raczej w cieniu. Są jednak wyjątki i wtedy możemy podziwiać je razem z resztą rodziny.

W sobotnie popołudnie Sara opublikowała post na Instagramie. Pozuje z dziećmi w windzie. Noah siedzi w wózku sklepowym, na pierwszym planie uśmiecha się Amelia, która jest bardzo podobna do Artura, Oliwia delikatnie się uśmiecha, obserwując harce młodszego rodzeństwa. W oczy rzucają się jej piękne, kręcone włosy.  Autorką zdjęcia jest dumna mama.

Przypomnijmy, że Borucowie wrócili do Warszawy, bo Artur ponowie związał się zawodowo z Legią Warszawa. Rodzinę można zatem spotkać na stołecznych ulicach. Zdjęciem z windy zachwycili się obserwujący Sary. Komplementują urodę jej dzieci, a także ciepło płynące z fotografii.

Wydało się także, gdzie zamieszkali. To luksusowy apartamentowiec Cosmopolitan, który wyróżnia świetna lokalizacja. W pobliżu także w pięknym budynku – Złota 44, mieszkają Lewandowscy, a od niedawna Jakub Błaszczykowski, który zainwestował w nieruchomości i kupił mieszkanie pod tym samym adresem.


Sara Boruc z dziećmi

Sara Boruc z dziećmi

Sara Boruc - Dzień Chłopaka 2020

Sara Boruc - Dzień Chłopaka 2020

Noah Boruc

Noah Boruc

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Lewandowscy i Jakub Błaszczykowski nie mają apartamentu w Cosmo tylko na Złotej. Nie mieszkają tam tylko zainwestowali w nieruchomość.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×