Elegancka Sara Boruc chwali się ciążowym brzuszkiem na pokazie Diora. Spójrzcie tylko na jej buty!

Sara Boruc na pokazie Diora w Paryżu

Sara Boruc z ciążowym brzuszkiem na pokazie Diora

Ciężarna Sara Boruc od kilku dni przebywa w Paryżu. Gwiazda wyleciała do Francji na Fashion Week prosto po egzotycznych wakacjach. Na swoim Instagramie pochwaliła się elegancką stylizacją i ciążowym brzuszkiem, ale uwagę najbardziej przykuwają jej buty. Postawiła na szpilki jak Meghan Markle? Zobaczcie zdjęcie!

Kilka tygodni temu Sara Boruc i jej ukochany Artur Boruc oznajmili, że ich rodzina znów się powiększy. Do wesołej gromadki już za kilka miesięcy dołączy słodki chłopczyk, a dumna mama nie ukrywa swojego szczęścia ani trochę. Na Instagramie często chwali się ciążowym brzuszkiem, rozmawia z fankami o ciąży i o swoim samopoczuciu, zdradza swoje triki na piękny i zdrowy wygląd w błogosławionym stanie i promienieje jak nigdy wcześniej. Humor i doskonała forma jej dopisują, nic dziwnego, że od kilku dni przesiaduje w Paryżu, gdzie wyjechała by wziąć udział w fashion weeku.

Boruc pochwaliła się stylizacją z pokazu Diora na swoim koncie. W eleganckiej czarnej tunice, która subtelnie podkreślała brzuszek, obcisłych czarnych spodniach i szarym płaszczu w kratkę prezentowała się zjawiskowo. Opaska od Prady wysadzana złotymi guzami nadawała całości odrobinę pazura, ale uwagę szczególnie przykuwają buty. Sara, w przeciwieństwie do forsującej się na szpilkach Meghan Markle postawiła na sandałki. Wygodne, bezpieczne dla kobiety w ciąży i mega stylowe!

Podobają wam się?

Ciążowy brzuszek Sary Boruc coraz większy! Dumna mama zabrała głos w sprawie imienia synka!

Co Sara Boruc zajada w ciąży? Pochwaliła się popołudniową zachcianką!

Tego jeszcze nie grali. Popek zabiera się za politykę! Jego hasło wyborcze przejdzie do historii!


Sara Boruc na pokazie Diora w Paryżu

Sara Boruc na pokazie Diora w Paryżu

Sara Boruc z ciążowym brzuszkiem

Sara Boruc z ciążowym brzuszkiem

Sara Boruc pokazała ciążowy brzuszek

Sara Boruc pokazała ciążowy brzuszek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×