Sara Boruc rozebrała się w magazynie i wyżaliła się na warunki panujące na sesji: „Spięłam dupsko i okładka powstała”

Sara Boruc nago

Sara Boruc w bikini na okładce Be Active

Sara Boruc od dawna uchodzi za jedną z najpiękniejszych WAGs w Polsce. Żona Artura Boruca ma nienaganną sylwetkę, którą wielokrotnie zachwycali się internauci. Teraz przyszła kolej na rozbieraną sesję, w której piosenkarka zapozowała jedynie w bikini. Swoim sukcesem pochwaliła się na Instagramie.

Boruc trafiła na czołówkę magazynu Ewy Chodakowskiej Be Active. Pod okładką, którą pokazała na swoim profilu, zdradziła jak dba o swoją sylwetkę:

Uprzedzam pytania – ciężka praca, bo zdecydowanie ostatni rok był najbardziej intensywnym treningowo okresem w moim życiu plus niesamowita mentorka @chodakowskaewa , która poświęciła swój czas tworząc dla mnie cotygodniowe treningi na odległość, to moja recepta na sukces!

Okazuje się, że Sara nie wyciska siódmych potów na siłowni. Woli trenować w domu:

Trenuje w domu, tutaj nie rozprasza mnie nic, jestem sama ze swoimi myślami , w pełni skupiona na celach i ambicjach. Jadam różnie, miewam słabości, ale zdrowe przyzwyczajenia wyniosłam z domu i to już ze mną zostało- staram się tego samego uczyć moje dzieci.

Sesja okładkowa nie odbywała się w korzystnych dla Sary warunkach:

Jestem z siebie dumna, ponieważ w dzień zdjęciowy dostałam ogromnego spazmu mięśnia przy kręgosłupie, który powoduje nieziemski ból i skrzywienie sylwetki – widać to na mojej twarzy. Nie wspomnę o pozowaniu , spinaniu mięśni itd.. Ale jak na zawziętą Sarunie przystało, spięłam dupsko i okładka powstała

Magazyn w sklepach pojawił się w dniu urodzin gwiazdy. Ten niezwykły prezent spotkał się z ciepłym przyjęciem fanów piosenkarki i zrobił niemałe zamieszanie w sieci:

  • Wow !!!!! Jakie ciało. jest ogień i można można urodzić 2 dzieci i tak wyglądać droga Saro tak jestem jealous

  • Gratuluję samozaparcia , pokazywania swojej duszy ( płyta , naszyjniki ,…etc) to jest całokształt. Saro, bądź z siebie dumna ! Piękni ludzie tworzą piękny świat i nie idzie tu o urodę , choć tej ci nie brakuje. Jesteś wojowniczką Saro

  • Wygląda Pani fenomenalnie. Jest Pani piękna kobietą, wydała Pani super płytę. Czego chcieć więcej

Zdjęcie skomentowała także Marina, której jakiś czas temu tabloidy przypisywały konflikt z Sarą:

Brawo! W rzeczywistości jeszcze piękniejsze ciało – napisała Łuczenko.

View this post on Instagram

Miałam wrzucić jutro, bo są moje urodzinki i to jutro magazyn trafia do kiosków , ale co tam ???? Uprzedzam pytania – ciężka praca, bo zdecydowanie ostatni rok był najbardziej intensywnym treningowo okresem w moim życiu plus niesamowita mentorka @chodakowskaewa , która poświęciła swój czas tworząc dla mnie cotygodniowe treningi na odległość????☺️-to moja recepta na sukces! Trenuje w domu , tutaj nie rozprasza mnie nic , jestem sama ze swoimi myślami , w pełni skupiona na celach i ambicjach. Jadam różnie, miewam słabości , ale zdrowe przyzwyczajenia wynioslam z domu i to już ze mną zostało- staram się tego samego uczyć moje dzieci. Jestem z siebie dumna, ponieważ w dzień zdjęciowy dostalam ogromnego spazmu mięśnia przy kręgosłupie , który powoduje nieziemski ból i skrzywienie sylwetki – widać to na mojej twarzy ???????? Nie wspomnę o pozowaniu , spinaniu mięśni itd.. Ale jak na zawziętą Sarunie przystało , spięłam dupsko i okładka powstała ???????????????????????? Wewnątrz numeru oczywiście ćwiczenia na wzmocnienie kręgosłupa ale i kolejny szczery wywiad ???? Piszcie co myślicie #strongnotskinny #strongwomen #chodakowskaewa #beactive #fit #hardworkpaysoffs #mannei #borucmannei #sinbymanneijewels #sinbymannei

A post shared by Sara Boruc MANNEI???? (@mannei_is_her_name) on

Ewa Chodakowska o okładce Sary Boruc

Głos zabrała także wywołana do tablicy Ewa Chodakowska. Na swoim profilu pod adresem Sary nie szczędziła słów uznania:

Moim zdaniem, bez cienia przesady, jedna z najpiękniejszych sylwetek polskiego (i idę o głowę, ze nie tylko polskiego) szołbizu.. Najpierw śledziłam i zachwycałam się formą.. ha! dopiero później poznałam i ku mojej uciesze, dowiedziałam się, ze obecna forma, wypracowana jest przy użyciu moich programów treningowych. Sara ŻYJE NA 200% ! Przede wszystkim mama dwójki dzieci.. żona, projektantka biżuterii, piosenkarka.. Kochana, wspaniale się na Ciebie patrzy.. przemiło się z Tobą rozmawia i cudownie się Ciebie słucha.

A Wam jak się podoba?

Nowy konflikt w show-biznesie? Tabloid twierdzi, że Marina i Sara Boruc są skłócone

Wygrzebano stare zdjęcia Sary Boruc! Przeszła metamorfozę na miarę Karoliny Szostak! [WIDEO]

Tabloid próbuje skłócić Marinę Łuczenko i Sarę Boruc? W sieci krąży paskudny artykuł


Sara Boruc na okładce Be Active

Sara Boruc na okładce Be Active

Marina i Sara Boruc w Grecji

Marina i Sara Boruc w Grecji

Marina Łuczenko i Sara Boruc razem na wakacjach

Marina Łuczenko i Sara Boruc razem na wakacjach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×