Szukaj

Sara Boruc ostro komentuje porównania do Mariny Łuczenko. Będzie zadowolona ze słów przyjaciółki?

Sara Boruc nie przejmuje się porównaniami do Mariny Łuczenko

Sara Boruc należy do grona najbardziej zapracowanych WAGs. Nie potrzebuje nazwiska męża, by znaczyć coś na rynku – ma swoją biżuterię, na prośbę Omeny Mensah zaprojektowała linię koszul dla charytatywnej akcji gwiazdy, a niedawno wydała swój pierwszy album. Robota przysłowiowo pali jej się w rękach i nie można powiedzieć, że spędza czas jedynie na zakupach. Nie udało jej się jednak uciec od porównań.

Marina Łuczenko, która niedawno została mamą, również zasłynęła w polskim show-biznesie ze swojej muzyki. Prasa często porównuje je do siebie i sugeruje, że tak naprawdę wcale się nie przyjaźnią, bo są konkurencją. Jaka jest prawda? Sara wyraziła się bardzo dosadnie:

 Na szczęście każda z nas zrobiła inną płytę. Mamy inny gust muzyczny i nawet to słychać, po tym co wydałyśmy. Ale jak najbardziej się wspieramy i sobie kibicujemy. Marina słyszała moje piosenki już wcześniej, także nie było sytuacji, że usłyszała te kawałki dopiero jak wyszła płyta. Tak samo jak mi się podoba jej płyta, tak jej podoba się moja. Wiem, że jedna z polskich piosenek na mojej płycie jest jej ulubioną – wyjawiła w rozmowie z Wirtualną Polską

Dobrze, że ich przyjaźń nie została naruszona przez coś tak trywialnego jak kariera. Jak myślicie, przyjdzie czas na wspólną piosenkę?

Sara Boruc ostro skrytykowała zachowanie polskich WAGs. Ta wypowiedź nie przysporzy jej popularności

Sara Boruc i Omenaa Mensah – co je połączyło? Będziecie nieźle zaskoczeni!

Sara Boruc promuje swoją piosenkę w „Dzień Dobry TVN”, ale to Artur był w centrum uwagi. Nic dziwnego, w końcu zmienił zawód


Podoba ci się styl ubierania Sary Boruc?

×