Szukaj

Sara Boruc skompletowała wyprawkę dla dziecka! Jest luksusowo jak u Kim Kardashian!

Sara Boruc w Idolu

Sara Boruc w Idolu

Sara Boruc gotowa do porodu

Sara Boruc pochwaliła się luksusowym wózkiem dla synka. Przed samym porodem żona Artura Boruca pokazała mebelki oraz pokoik synka.

Sara Boruc niebawem ponownie zostanie mamą, o tym fakcie celebrytka poinformowała w wigilię Bożego Narodzenia. Wówczas ciężarna już Sara wkleiła rodzinne foto w piżamkach z informacją o ciąży. Zatem już w połowie kwietnia 2019 roku szczęśliwy Artur Boruc powita na świecie swoje kolejne dziecko. Radość piłkarza jest szczególnie ogromna, bowiem tym razem jego ukochana urodzi syna. Wokalistka regularnie wkleja na swój profil zdjęcia z brzuszkiem, zatem fani mogą dokładnie śledzić rozwój ciąży swojej idolki.

Sara na dniach znajdzie się na porodówce, dlatego już wcześniej zajęła się sprawami organizacyjnymi. Przyszła mama urządziła przytulny pokoik dla synka, urządziła go bardzo modnie. Polska WAG wybrała dla synka ciemne mebelki, to podobno jest szałem obecnych trendów meblarskich. Sara postawiła na polską luksusową markę meblarską.

Rodzice zakupili także szałowy wózek. Tym zajął się już sam Artur Boruc, który na swojego syna nie żałował pieniędzy. Dumny piłkarz po konsultacjach z małżonką zakupił cudowny wózek, który kosztuje ponad 4 tysiące złotych.

Taki wózek to hit wśród młodych mam, prawdziwe cacko, którym chwalą się obecnie polskie i zagraniczne gwiazdy.

Będzie na bogato!

Ciężarna Sara Boruc przed samym porodem eksponuje swój wielki brzuch! Ma na sobie seksowne szpilki prawie jak Meghan Markle!

Ciężarna Sara Boruc przed samym porodem pokazała wzruszające fotki ze swoim mężem i córeczką! W roli głównej jest jednak jej wielki brzuch!

Ciężarna Sara Boruc uległa poważnemu wypadkowi! Sytuacja mogła zakończyć się naprawdę tragicznie!


Sara Boruc gotowa do porodu

Sara Boruc gotowa do porodu

Sara Boruc gotowa do porodu

Sara Boruc gotowa do porodu

Sara Boruc pokazała swój wielki brzuch przed porodem

Sara Boruc pokazała swój wielki brzuch przed porodem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×