Szukaj

Sara Boruc zaliczyła pierwszy spacer z Noah! Rodzice nie żałowali pieniędzy na luksusowy wózek dla syna!

Sara Boruc wózek syna

Sara Boruc wózek syna

Sara Boruc pokazała zdjęcia z pierwszego spaceru z synem Noah. Dumna mama zaprezentowała się z luksusowym wózkiem podczas swojej wiosennej eskapady z noworodkiem.

Sara Boruc niedawno urodziła swoje trzecie dziecko. Tym razem na świat przyszedł słodki chłopiec, który otrzymał oryginalne imię Noah. Z tego faktu najbardziej cieszy się dumny ojciec Artur Boruc, który od lat marzył o kolejnym męskim potomku. Małżonkowie wychowują już wspólną córeczkę Amelię. Piłkarz ma też syna Aleksandra z poprzedniego małżeństwa, natomiast Sara z poprzedniego związku ma córkę Oliwię.

Z relacji piosenkarki wiadomo, że tym razem zdecydowała się na poród w domu – rodziła w sposób naturalny w wodzie. Dumni rodzice natychmiast po narodzinach swojego dziecka pokazali serię zdjęć z maluszkiem. Fani dokładnie wiedzą już, jak wygląda najmłodsza pociecha Boruców. Po kilku dniach przyszedł czas na prezentację wózka, który Sara Boruc w mistrzowski sposób pokazała podczas swojego pierwszego spaceru z synkiem.

Szczęśliwa mama poinformowała internautki, że Noah uwielbia spać z gołymi stópkami i na brzuszku. Dodatkowo chłopiec nie rozstaje się ze swoim miśkiem. Przy okazji blogerka zareklamowała szałowe kocyki, otulacze, pościele i czapeczki znanej polskiej marki dziecięcej.

Obecnie internauci mogą się pozachwycać luksusowym wózkiem dziecka, który jest bardzo popularny wśród polskich gwiazd. Widać, że Artur Boruc nie oszczędza na swoim najmłodszym potomku. Za pojazd dla Noah musiał zapłacić około kilkunastu tysięcy złotych.

Synek Sary i Artura od samego początku jest rozpieszczany jak prawdziwy królewicz.

Zobacz: Sara Boruc zdradza szczegóły domowego porodu. “Artur nie puścił mnie nawet na moment”

Zobacz: Artur Boruc pierwszy raz pokazał twarz swojego synka! Do kogo podobny jest Noah?

Zobacz: Sara Boruc urodziła! Syn czy córka? Artur pokazał urocze zdjęcie. Dziecko otrzymało bardzo oryginalne imię!


Sara Boruc pokazała wózek swojego synka

Sara Boruc pokazała wózek swojego synka

Sara Boruc z synkiem Noahem

Sara Boruc z synkiem Noahem

Noah - synek Sary Boruc i Artura Boruca

Noah - synek Sary Boruc i Artura Boruca

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×