Szukaj

Ciężarna Sara Boruc przed samym porodem eksponuje swój wielki brzuch! Ma na sobie seksowne szpilki prawie jak Meghan Markle!

Sara Boruc w Idolu

Sara Boruc w Idolu

Sara Boruc pokazała wielki brzuch przed samym porodem

Sara Boruc już w marcu urodzi swoje trzecie dziecko, przed samym porodem żona Artura Boruca pochwaliła się szałową stylizacją, w której znakomicie wyeksponowała swój wielki brzuch.

Piękna Sara Boruc w grudniu 2018 roku ogłosiła światu, że spodziewa się kolejnego dziecka. Atrakcyjna żona Artura Boruca tę radosną nowinę ogłosiła w wigilię. Wówczas Sara zamieściła na Instagramie słodkie rodzinne zdjęcie przy choince w czerwonych piżamach.

Już za 3 i pół miesiąca będzie z nami kolejne Cudo. Dzidzia w drodze… Jesteśmy tacy szczęśliwi! Mamy nadzieje, że Wasze Święta są równie magiczne!! Wszystkiego dobrego, KOCHAJCIE się!- napisała wówczas Sara

Jak się później okazało polska wag w grudniu była już w szóstym miesiącu ciąży! Jednak jej brzuch był bardzo mały, zatem nikt nie sądził, że za 3 miesiące celebrytka zostanie mamą. Brzuszek Sary jednak jest już bardzo duży, nic dziwnego, bowiem żona piłkarza już w marcu rodzi.  Przypomnijmy, że Sara i Artur są już rodzicami Amelii. Małżonkowie wspólnie wychowują również  swoje dzieci z poprzednich związków. Sara ma córkę Oliwię, a Artur syna – Aleksandra.

Sara Boruc choć jest w ostatnim etapie swojej ciąży, nadal wygląda zjawiskowo, co pokazała na ostatnich fotkach. Celebrytka pozuje w obcisłych czarnych getrach oraz szałowej białej koszuli. Ten elegancki look znakomicie podkreślił wielki brzuch przyszłej mamy, która nie odmówiła sobie również odrobiny ekstrawagancji. Oprócz brzucha ogromną uwagę przyciągają bowiem seksowne bardzo wysokie szpilki Sary. Widok zmysłowej Boruc wywołał poruszenie na jej portalu. Fanki były zachwycone jej wyglądem, co wyraziły w licznych komentarzach.

Figura tak piękna jak sinusoida… Każda przyszła mama jak ja.. Patrząc na ta figurę marzy o tym, że jej też się tak poszczęści z figurą

Pięknie wyglądasz! A za chodzenie w szpilkach to wysoka piątka! Moje stopy nadawały się tylko do trampek

Jak czarny kamufluje! Taka moja 1 myśl, o matko to już po fakcie, przesuwam dalej A tu niespodzianka.

Wow! Mega
Ta koszula ❤️ z brzuszkiem komponuje się megaaa

Wow jak pięknie

Zobaczcie jak wygląda Sara Boruc przed porodem!

Żona Justina Biebera nosi biżuterię polskiej marki! Właśnie pokazała swoją najnowszą zdobycz i doprowadziła od szaleństwa słynną WAG!

Elegancka Sara Boruc chwali się ciążowym brzuszkiem na pokazie Diora. Spójrzcie tylko na jej buty!

Ciężarna Sara Boruc poszła na całość i rozebrała się do zdjęcia! Przykład mogłaby wziąć z niej sama Meghan Markle

 


Sara Boruc pokazała wielki brzuch przed samym porodem

Sara Boruc pokazała wielki brzuch przed samym porodem

Sara Boruc pokazała wielki brzuch przed samym porodem

Sara Boruc pokazała wielki brzuch przed samym porodem

Sara Boruc pokazała ciążowy brzuszek.

Sara Boruc pokazała ciążowy brzuszek.

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×