Szukaj

Ciężarna Sara Boruc poszła na całość i rozebrała się do zdjęcia! Przykład mogłaby wziąć z niej sama Meghan Markle

Sara boruc ciąża

Sara boruc ciąża

Sara Boruc pokazała ciążowy brzuszek

Sara Boruc wie co zrobić, by było o niej głośno. Właśnie zrzuciła bluzkę i pokazała ciążowy brzuszek w całej okazałości. Rozwiązanie jest tuż, tuż!

Sara Boruc wyczekuje obecnie przyjścia na świat swojego trzeciego dziecka. Przypomnijmy tylko, że żona Artura Boruca ma już dwójkę dzieci: Amelię i Oliwkę. Pierwsza z dziewczynek jest owocem miłości z piłkarzem, a druga z poprzedniego związku pięknej WAG. Tym razem, by wyprzedzić lawinę spekulacji na temat płci maleństwa, gwiazda wzięła sprawy w swoje ręce i zdradziła, że spodziewa się synka:

Będzie upragniony chłopiec – napisała jakiś czas temu na Instagramie.

Odkąd piękna WAGs podzieliła się z fanami radosną nowiną, bardzo często wrzuca na swoje social media zdjęcia z ciążowym brzuszkiem. Każde jak do tej pory zachwycało i wzbudzało masę pozytywnych komentarzy. Nie inaczej będzie tym razem. Pójdziemy nawet o krok dalej i zaryzykujemy stwierdzenie, że zachwytów będzie jeszcze więcej.

Sara podzieliła się z fanami najnowszym zdjęciem wykonanym samodzielnie w lustrze. Gwiazda zarzuciła na siebie jedynie marynarkę i pokazała imponujący ciążowy brzuszek! Widać na nim wyraźnie, że jest całkiem spory, co oznaczać może jedno: rozwiązanie tuż, tuż!

  • OMG! Piękny brzuszek!
  • Piękna i silna babeczka z Ciebie.
  • Piękna i stylowa jak zawsze! Brzuszek najpiękniejszy, a marynarka boska.
  • Ślicznie wyglądasz, dużo zdrówka – komentują fanki.

Jest to jednocześnie takie samo zdjęcie, jakiego wyczekują fani Meghan Markle. Nie od dziś wiadomo, że zarzuca się, iż księżna Sussex jedynie udaje, a dziecko urodzić ma jej surogatka. Zdjęcie brzucha bez markowych ubrań na sobie, z pewnością zawsze zamknęłoby buzię hejterom. Tymczasem i Meghan i Sarze życzymy dużo zdrówka!

Żona Justina Biebera nosi biżuterię polskiej marki! Właśnie pokazała swoją najnowszą zdobycz i doprowadziła od szaleństwa słynną WAG!

Elegancka Sara Boruc chwali się ciążowym brzuszkiem na pokazie Diora. Spójrzcie tylko na jej buty!

Ciążowy brzuszek Sary Boruc coraz większy! Dumna mama zabrała głos w sprawie imienia synka!

 


Sara Boruc pokazała ciążowy brzuszek.

Sara Boruc pokazała ciążowy brzuszek.

Sara Boruc z ciążowym brzuszkiem

Sara Boruc z ciążowym brzuszkiem

Sara Boruc pokazała ciążowy brzuszek

Sara Boruc pokazała ciążowy brzuszek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×