Szukaj

Imperium Magdy Gessler rozrasta się! Właśnie otworzyła nową restaurację. Znamy ceny

Magda Gessler, Santo Porto, Gdynia

Santo Porto – nowa restauracja Magdy Gessler

Po ponad dwustu odcinkach kuchennych rewolucji Magda Gessler postanowiła powiększyć swoje restauracyjne imperium o Gdynię, gdzie otworzyła właśnie autorską restaurację – Santo Porto.

Marzyłam o restauracji nad morzem bo mam już dość jedzenie nieświeżych, chińskich ryb smażonych na starym oleju – mówi Gessler. 

I rzeczywiście – w lokalu ryby  i owoce morza zostaną wyłożone na lodzie, będzie można zważyć i wybrać, które z nich podamy do przyrządzenia kucharzowi i to… na naszych oczach, ponieważ kuchnia w restauracji Santo Porto znajduje się za szklaną szybą, przez którą możemy obserwować pracę szefów kuchni.  

Ceny w Santo Porto

Koszt wizyty u Gessler będzie zależny od aktualnego asortymentu, ceny ryb i owoców morza będą podawane  za 100 gram, natomiast różne dodatki zostaną umieszczone w karcie. Ceny wahają się od 6 do 50 złotych.

Restauracja urządzona jest w rozpoznawalnym przez fanów restauratorki stylu, który możemy śmiało określić jako „na bogato”. Płytki ściągane z Portugalii, tapety i materiały z Kanady, złote ściany… to tylko niektóre z elementów wystroju Santo Porto, który absolutnie zachwyca swoim pięknem. 

Adres Santo Porto: ul. Żołnierzy Pierwszej Armii Wojska Polskiego 10 Gdynia

Ile restauracji ma Magda Gessler?

Magda Gessler jest obecnie właścicielką 8 restauracji. W jej flagowym lokalu U Fukiera znajdującym się przy Rynku Starego Miasta w Warszawie gościły księżna Anna Mountbatten-Windsor czy Claudia Schiffer.

Restauratorka – oprócz wspomnianego Santo Porto i U Fukiera – jest także właścicielką lokali: warszawskich Słodki Słodki, Ale Gloria! i Zielnik, Polka w Warszawie i Łodzi, Schronisko Smaków w Bukowinie Tatrzańskiej.

Teraz!!!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️Gdynia!!!????????????????Dziękuję????????????????????Santo Porto, dzis otwarcie oficjalne ale jutro dla Was..ulica Zolnierzy I Armii Wojska Polskiego 10 ????????????????????????????????????????

Opublikowany przez Magda Gessler 16 maja 2018

 

Polskie gwiazdy na światowy dzień bez makijażu! Niektóre aż ciężko rozpoznać [DUŻO ZDJĘĆ]

Robert Makłowicz pierwszy raz tak dobitnie wyraził się o Magdzie Gessler! Nie pozostała mu dłużna [WIDEO]

Magda Gessler spiekła się na słońcu jak raczek! Pokazała się kompletnie bez makijażu! „Cudownie pani Madziu!”


Czy byłeś/aś kiedyś w restauracji Magdy Gessler?

×