Imperium Magdy Gessler rozrasta się! Właśnie otworzyła nową restaurację. Znamy ceny

Magda Gessler, Santo Porto, Gdynia

Magda Gessler, Santo Porto, Gdynia

Santo Porto – nowa restauracja Magdy Gessler

Po ponad dwustu odcinkach kuchennych rewolucji Magda Gessler postanowiła powiększyć swoje restauracyjne imperium o Gdynię, gdzie otworzyła właśnie autorską restaurację – Santo Porto.

Marzyłam o restauracji nad morzem bo mam już dość jedzenie nieświeżych, chińskich ryb smażonych na starym oleju – mówi Gessler. 

I rzeczywiście – w lokalu ryby  i owoce morza zostaną wyłożone na lodzie, będzie można zważyć i wybrać, które z nich podamy do przyrządzenia kucharzowi i to… na naszych oczach, ponieważ kuchnia w restauracji Santo Porto znajduje się za szklaną szybą, przez którą możemy obserwować pracę szefów kuchni.  

Ceny w Santo Porto

Koszt wizyty u Gessler będzie zależny od aktualnego asortymentu, ceny ryb i owoców morza będą podawane  za 100 gram, natomiast różne dodatki zostaną umieszczone w karcie. Ceny wahają się od 6 do 50 złotych.

Restauracja urządzona jest w rozpoznawalnym przez fanów restauratorki stylu, który możemy śmiało określić jako „na bogato”. Płytki ściągane z Portugalii, tapety i materiały z Kanady, złote ściany… to tylko niektóre z elementów wystroju Santo Porto, który absolutnie zachwyca swoim pięknem. 

Adres Santo Porto: ul. Żołnierzy Pierwszej Armii Wojska Polskiego 10 Gdynia

Ile restauracji ma Magda Gessler?

Magda Gessler jest obecnie właścicielką 8 restauracji. W jej flagowym lokalu U Fukiera znajdującym się przy Rynku Starego Miasta w Warszawie gościły księżna Anna Mountbatten-Windsor czy Claudia Schiffer.

Restauratorka – oprócz wspomnianego Santo Porto i U Fukiera – jest także właścicielką lokali: warszawskich Słodki Słodki, Ale Gloria! i Zielnik, Polka w Warszawie i Łodzi, Schronisko Smaków w Bukowinie Tatrzańskiej.

Teraz!!!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️Gdynia!!!????????????????Dziękuję????????????????????Santo Porto, dzis otwarcie oficjalne ale jutro dla Was..ulica Zolnierzy I Armii Wojska Polskiego 10 ????????????????????????????????????????

Opublikowany przez Magda Gessler 16 maja 2018

 

Polskie gwiazdy na światowy dzień bez makijażu! Niektóre aż ciężko rozpoznać [DUŻO ZDJĘĆ]

Robert Makłowicz pierwszy raz tak dobitnie wyraził się o Magdzie Gessler! Nie pozostała mu dłużna [WIDEO]

Magda Gessler spiekła się na słońcu jak raczek! Pokazała się kompletnie bez makijażu! „Cudownie pani Madziu!”


Magda Gessler otwiera Santo Porto

Magda Gessler otwiera Santo Porto

Magda Gessler otwiera Santo Porto

Magda Gessler otwiera Santo Porto

Magda Gessler otwiera Santo Porto

Magda Gessler otwiera Santo Porto

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×