Sandra Kubicka długo nie wytrzymała z nową fryzurą i już przeszła metamorfozę. „Będziecie mnie trollować, że wyglądam jak Sarsa”. Bo wygląda!

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka najpierw upodobniła się do Barona, a teraz do Sarsy. Modelka zaprezentowała efekty swojej metamorfozy. Zobaczcie zdjęcia.

Sandra Kubicka spędziła dużą część swojego życia w Stanach Zjednoczonych. To tam stawiała pierwsze kroki w modelingu. Ma za sobą udział w wielu pokazach, sesjach zdjęciowych, a także gościła na okładkach popularnych magazynów. Rozpoznawalność w Polsce zyskała dzięki udziałowi w Tańcu z Gwiazdami. Łączyła wtedy karierę i życie codzienny pomiędzy dwoma kontynentami. Po rozstaniu z ówczesnym partnerem postanowiła wrócić do Polski.

Niedługo po przylocie do Warszawy na swojej drodze spotkała Barona. Ich serca zabiły szybciej. Nic więc dziwnego, że zdecydowali się na związek. Mimo że media spekulowały o ich relacji, sami powstrzymywali się od tego, by potwierdzić te doniesienia. Wreszcie, gdy byli już w stu procentach pewni swoich uczuć, wyjawili światu prawdę:

Od dłuższego czasu jestem szczęśliwsza i spokojniejsza niż kiedykolwiek byłam. Tak jestem z Alkiem Baronem i tak – jestem zakochana. Alek jest najcudowniejszym mężczyzną, jakiego w życiu poznałam. Fascynuje mnie każdego dnia – zdradziła rozentuzjazmowana Sandra.

Zdaje się, że ich uczucie kwitnie. Gwiazda wspomniała niedawno już nawet o ślubie:

Chcę wyjść za mąż, zanim będę miała dzieci. Nie wydaje mi się, żeby była to wielka impreza, ale zdecydowanie chcę pójść do ołtarza, odbyć pierwszy taniec i zaliczyć wszystkie te eleganckie rzeczy.

Sandra Kubicka zaplotła warkocze

26-latka nie przestaje zaskakiwać. Niedawno pochwaliła się diametralną zmianą wizerunku. Kubicka zainspirowała się fryzurą Barona i także postanowiła zapleść na swojej głowie warkoczyki:

Gotowa na mój wymarzony urodzinowy wyjazd! Wymarzone warkoczyki! Dziękuję dziewczyny, ale się jaram! – oświadczyła na Instagramie i dodała, że wybiera się z ukochanym do ciepłych krajów.

Długo nie wytrzymała w nowym wcieleniu. Postanowiła je nieco zmodyfikować. Na jej głowie pojawiły się rogi. Tę charakterystyczną fryzurę na początku swojej kariery prezentowała Sarsa, co Sandra wytknęła w komentarzu:

Trollowaliście mnie, że wyglądam jak Alek, teraz będzie mnie trollować, że wyglądam jak Sarsa, co mi nie przeszkadza, bo obie postacie uwielbiam – zapewnia Sandra.

W naszej galerii zobaczycie efekt metamorfozy.

Kto wygląda lepiej z rogami? Sandra Kubicka czy Sarsa?


Sandra Kubicka w nowej fryzurze

Sandra Kubicka w nowej fryzurze

Sandra Kubicka w nowej fryzurze

Sandra Kubicka w nowej fryzurze

Sarsa - Polsat SuperHit Festiwal 2017

Sarsa - Polsat SuperHit Festiwal 2017

Komentarze

 • Wunia pisze:

  Ale tak poza tym to wszystko z głową w porządku czy niekoniecznie?

 • SARSA pisze:

  Jej słaba strona jest mądrość i myślenie ..bosze co za pusta typka juz sama nie wie co ma zrobić by tylko uwagę swoją przykuć ludzi..Alek nie będzie z tobą uświadom to sobie i daj sobie na wstrzymanie bo się tylko osmieszasz😂😂😂😂

 • Gość pisze:

  Każda kolejna dziewczyna Barona jest głupsza. Jedna lata potatułowana na Bali i wmawia ludziom rzućcie wszystko, medytujcie, gadajcie do kwiatów, jedzcie korzonki. Druga potatułowana fanka sexu dla gospodyń ciągle w rozjazdach z grupą samouwielbiajacych się celebrytek i teraz mamy trzecią głupiutka dziewuszkę która będzie Was odżywiać swoimi produktami wymyślonymi w domowej kuchni, bo ona Wie co jest zdrowe! Każdą robi kasę na ludzkiej głupocie!

 • Gość pisze:

  Baron, to ten co miał już wszystkie… Jak to skomentować? Nieszczęśliwi ludzie.

 • Gość pisze:

  Nie wiem co to znaczy trolować. Nie wiem jak można lubić jedną i drugą osobą. Ale żal mi Pani.

 • Gość pisze:

  Wygląda jak półmózg.

 • Sebastian pisze:

  Wyglądasz jak żić króliczo.

 • Gość pisze:

  Ale to głupiutkie dziewcze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×