Szukaj

Nowa para w „Tańcu z gwiazdami”! Pilna zmiana tuż przed startem show!

Taniec z gwiazdami

Taniec z gwiazdami

Adam Adamonis ze względu na kontuzję musiał zrezygnować z dalszego udziału w Tańcu z gwiazdami. Tym samym w programie pojawiła się nowa para. Już wiemy, z kim Sandra Kubicka zatańczy w dzisiejszym odcinku. To dopiero niespodzianka!

Sandra Kubicka i Adam Adamonis przez pięć tygodni radzili sobie doskonale na parkiecie w programie Taniec z gwiazdami. Para zdobywała bardzo wysokie noty, dzięki czemu już od startu wymieniana była wśród faworytów show. W piątkowy poranek doszło do tragedii. Marzenie tancerza o zwycięstwie przerwała kontuzja – podczas treningu zerwał mięsień łydki i musiał zrezygnować z udziału w dalszej zabawie.

Zobacz: Poruszenie w „Tańcu z gwiazdami”! Tancerz nie może zatańczyć, a odcinek za chwilę. Rezygnacja pary jest niemal pewna

Sandra Kubicka ma nowego partnera. Kto zastąpi Adamonisa?

O całej sytuacji fani programu zostali poinformowani na kilka godzin przed startem setnego odcinka. Właśnie wtedy na Instagramie widowiska pojawiło się oświadczenie tancerza, w którym opowiedział o całej, przykrej dla niego, sytuacji. Przyznał, że prawdopodobnie nie zatańczy. Internauci byli niemal pewni, że oznacza to automatyczną dyskwalifikację Sandry Kubickiej.

Nie wiem, czy uda się postawić mnie, czy to dyskwalifikuje mnie dzisiaj. W związku z tym trzeba będzie szybko załatwić partnera, który podejmie tę rękawice i w tak krótkim czasie zrobi tę choreografię, którą ja zrobiłem. Trzymajcie kciuki – podkreślał tancerz.

Zobacz: Taniec z gwiazdami: Wyniki zaskoczyły nawet prowadzących. Z programem pożegnali się kolejni faworyci

Okazuje się, że znalazł się tancerz, który podjął się wyzwania zatańczenia z Kubicką. To Wojciech Jeschke, który w poprzedniej edycji tańczył z Dominiką Tajner. O tym, że zmiana stała się faktem, na swoim Instastory poinformowała Kubicka. Jednocześnie poprosiła obserwujących ją internautów o głosy niezbędne do kolejnego awansu:

Dzisiaj mała zmiana w parze numer 8. Wojtek wszedł na zastępstwo Adama. Niefortunny wypadek. Trzymajcie kciuki, żeby Adam powrócił do zdrowia – zaapelowali Wojtek i Sandra.

Sandra Kubicka z nowym partnerem

Sandra Kubicka z nowym partnerem

Jak Kubicka i Jeschke poradzą sobie w dzisiejszym odcinku? O tym będzie można się przekonać lada moment. Nowy duet zatańczy dwa tańce: pierwszym z nich będzie taniec nowoczesny, drugim – pojedynek z Barbarą Kurdej-Szatan i Jackiem Jeschke, czyli bratem Wojciecha.

Szykuje się ciekawe i pełne emocji widowisko!

Zobacz: Taniec z gwiazdami 10: Kolejna para poza programem! Z walki o główną nagrodę odpadli faworyci!


Sandra Kubicka z nowym partnerem

Sandra Kubicka z nowym partnerem

Sandra Kubicka, Adam Adamonis - Taniec z gwiazdami, odcinek 5

Sandra Kubicka, Adam Adamonis - Taniec z gwiazdami, odcinek 5

Sandra Kubicka i pies Fortuna na planie Tańca z gwiazdami

Sandra Kubicka i pies Fortuna na planie Tańca z gwiazdami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×