Sandra Kubicka już po przeprowadzce. Gwiazda pochwaliła się wnętrzami nowego mieszkania. Jest bardzo skromnie

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka jest już po przeprowadzce. Gwiazda pochwaliła się w sieci zdjęciami nowego mieszkania. Jak na razie jest bardzo skromnie. 

Sandra Kubicka przez 14 lat mieszkała w Miami. Modelka robiła tam karierę w branży, ale po rozstaniu z narzeczonym postanowiła wrócić do Polski. W rodzinnym kraju sympatię fanów zapewnił jej udział w Tańcu z Gwiazdami. Szybko zaskarbiła sobie grono sympatyków, a po tym jak zamieszkała w ojczyźnie zaczęła układać sobie życie na nowo. Przez jakiś czas uchodziła za singielkę. Długo jednak nie była sama, a na jej drodze pojawił się Alek Baron z zespołu Afromental.

Z gitarzystą połączyło ją gorące uczucie, które trwa już od ponad roku. Ostatnio wiele mówiło się o kryzysie w ich związku, a fani nie ustawali w pytaniach. W końcu gwiazda odpowiedziała na komentarze.

Boże, ludzie, a czy ja wszędzie muszę być z Alkiem? Każde z nas ma obowiązki. Ja jestem świadkową na ślubie moich przyjaciół, a on nagrywa „The Voice”. Wrzuciłam ostatnio podcast, w którym rozmawiałam z panią psycholog o tym, jak żyję z mężczyzną, a nie na mężczyźnie i myślałam, że doleciało, ale ewidentnie nie do wszystkich. Czy my musimy być wszędzie razem non stop? – odpisała jednej z fanek na Instagramie.

Sandra Kubicka wprowadziła się do nowego mieszkania

Sandra już jakiś czas temu relacjonowała początki przeprowadzki. Przyznała, że udało jej się znaleźć większe i nawet tańsze mieszkanie w równie atrakcyjnej okolicy. Gwiazda nie pokazywała jednak tego, czy zamieszka z nią Baron.

Jej najnowsze stories na pewno jednak uspokoi fanów tej pary. Modelka nie tylko pokazała wnętrza nowego mieszkania, ale przyznała też, że Alek pomaga jej w przeprowadzce i nadchodzące święta zorganizują u siebie. Sandra zdradziła, że ma w końcu wymarzony długi stół, przy którym zmieści się cała rodzina.

Całe życie marzyłam o ogromnym długim stole, żebym mogła robić kolacje jak na filmach… na rok schowałam go do schowka, bo poprzednie mieszkanie było za małe…a tu… UDAŁO SIĘ!!!! ŚWIĘTA U NAS!!! – napisała.

Zdjęcia nowego mieszkania Sandry i Barona zobaczycie w naszej galerii. Jak na razie jest bardzo skromnie. Pozostaje zaczekać, aż para się urządzi.


Sandra Kubicka nowe mieszkanie
Sandra Kubicka nowe mieszkanie

Sandra Kubicka nowe mieszkanie

Sandra Kubicka nowe mieszkanie

Sandra Kubicka nowe mieszkanie

Komentarze

 • Gość pisze:

  Bez przesady z tym statusem gwiazdy. W Stanach nikt tak za bardzo o nien nie słyszał. Znana jest głównie z gołych cycków i twarzy, ale nie z nazwiska.

 • Gość pisze:

  Blanka też się tak tłumaczyła. Alek szybko się nudzi, a kolejne się łudzą, że są wyjątkowe spośród wielu.

 • Gość pisze:

  Mówiła że jej pomaga i wspominała o nim też, ale fakt że jakby trochę mniej

 • Gość pisze:

  Mieszkanie bardzo ładne a skromnie bo dopiero zaczeła je urządzać . Natomiast widok za oknem nie powala !

 • LOLA pisze:

  A po co się tłumaczysz…. nie mówiąc o tym, że dalej nie uczysz ie na błędach ciągle gada o związku pokazuje….a potem …..no właśnie co potem. Nie pałam sympatią do Blanki ,ale dziewczyna przynajmniej wyciąga wnioski

 • Gość Nela pisze:

  Na początku non stop byłaś z Alkiem, teraz jesteś z nim rzadko, a w dodatku kupiłaś mieszkanie i wcale nie piszesz ze będziesz tam z nim. Jakie możemy wysnuć wnioski? Że związek slowszednial i chyli się ku upadkowi. I po co to chwalić się miłością w mediach każdego dnia? Żeby potem czuć się głupio?

 • Gość pisze:

  Zdrowia nie wydaje mi się ale na pewno będzie kevin i xena a może będą kamasze i to tyle

 • Gość pisze:

  Kto to jest u licha, że ma status gwiazdy? Ktoś wie?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×