Szukaj

Sandra Kubicka weszła na ring i zaskoczyła metamorfozą. Fryzjer musiał się nieźle napracować

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka postanowiła nieco zadbać o swój wygląd. Nie tylko przeszła na rygorystyczną dietę, ale i zaczęła intensywnie trenować. Obecnie najwięcej czasu poświęca sztukom walki. Właśnie pochwaliła się swoją metamorfozą. W nowej fryzurze wygląda jak wojowniczka.

Sandra Kubicka może pochwalić się wieloma osiągniecia. W branży mody udało jej się wspiąć na sam szczyt. Była na okładkach najsłynniejszych magazynów, brała udział w pokazach czołowych producentów oraz uczestniczyła w wielu międzynarodowych kampaniach reklamowych.

Sandra jest prawdziwą pięknością, na której widok mężczyznom szybciej biją serca. Atuty modelki niemal na każdym kroku doceniają producenci. Mimo że większość kobiet zazdrości jej wyglądu, modelka ma kilka kompleksów. Nie użala się jednak na sobą i wraz z początkiem nowego roku ruszyła na wyczerpujące treningi. Oprócz figury zmieniła się również jej fryzura.

Sandra Kubicka zmieniła fryzurę

Nowy rok to dla wielu osób początek zmian. Przez kilka pierwszych dni niektórzy starannie rozpisują cele, jakie zamierzają osiągnąć w ciągu najbliższych 365 dni. Wiele osób swoją przemianę kończy już na samym etapie planowanie, ale nie Sandra Kubicka.

Pod koniec zeszłego roku modelka oficjalnie zaczęła skarżyć się na swój wygląd. 25-latka zaczęła dostrzegać u siebie niekorzystne zmiany. Zauważyła, że stan jej cery uległ pogorszeniu, a ona podczas wakacji w Dubaju nabrała dodatkowych kilogramów. O swoich problemach z wyglądem opowiedziała reporterce Jastrząb Post:

W Dubaju sobie tak popuściłam… Jadłam, było wino, desery, czekolady, room service zamawiany w hotelu. Siedziałam tam miesiąc. Wróciłam do Polski, spojrzałam na siebie i pomyślałam, że nie mogę. Zapuściłam się, tragedia. Wzięłam się w garść. Dziś rano byłam na boksie. Zaraz po tym live’ie jadę na siłownię na trening siłowy. Wzięłam się pełną parą. Treningi, diety, zabiegi.

Wraz z początkiem nowego roku Sandra Postanowiła zakasać rękawy do pracy. W styczniu nie może narzekać na nadmiar wolnego czasu. Każdego dnia jej grafik wypełniony jest od rana do nocy. W ciągu najbliższych tygodni wiele godzin spędzi na sesjach zdjęciowych, po których od razu udaje się na kolejny, morderczy trening. Jak zdradziła w jednym z wpisów na Instagramie, brakuje jej czasu dla siebie, jednak zależy jej na tym, aby jak najszybciej wrócić do dawnej formy:

Ten rok zaczęłam dosyć intensywnie… W tym miesiącu mam sesje codziennie od rana do wieczora i mam bardzo mało czasu dla samej siebie. Chce wrócić do formy życia jak najszybciej, więc zrezygnowałam z życia socjalnego totalnie i zamieniłam je na treningi. Coś za coś… Usłyszałam nawet „KIEDYŚ BYŁAŚ FAJNIEJSZA” jak odmówiłam wyjścia na drineczki… No cóż. Turbo dieta, zero alko, 8 godzin snu, masaże co 2 dzień, pomiędzy pilates na maszynach… Czekam na efekty. A Wy w jaki sposób robicie formę?

Modelka udostępniła w sieci nagranie z jednego z treningów. Okazuje się, że zaczęła trenować boks. Jej postępy zauważyła Joanna Jędrzejczyk, która w komentarzu zapytała o to, kiedy będą mogły stoczyć walkę. Sandra od razu zaznaczyła, że mimo ciężkich treningów, nigdy nie będzie w stanie stanąć twarzą w twarz z trzykrotną zawodową mistrzynią świata.

Sandra, jak na prawdziwą wojowniczkę przystało, postanowiła także nieco zmienić swój wygląd. Efektami swojej niecodziennej metamorfozy pochwaliła się w Internecie. Na Instagramie zamieściła zdjęcie, na którym pozuje w czarnym, sportowym staniku oraz legginsach. Uwagę jednak przykuwa jej uczesanie.

Piękne blond włosy od przedziałka niemal do połowy głowy są zaplecione w warkocz, by dalej delikatnie spłynąć na jej ramiona. Tak przygotowana wybrała się na kolejny trening bokserski.

Jak oceniacie metamorfozę Sandry? Musimy przyznać, że w takim wydaniu bardzo nam się podoba.


Sandra Kubicka ma nową fryzurę

Sandra Kubicka ma nową fryzurę

Sandra Kubicka zmieniła fryzurę

Sandra Kubicka zmieniła fryzurę

Sandra Kubicka zmieniła fryzurę

Sandra Kubicka zmieniła fryzurę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×