Sandra Kubicka zmienia się u boku Barona. Ścięła swoje długie blond włosy. Wcześniej sięgały do pasa, a teraz? Odważnie!

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka pochwaliła się wizytą u fryzjera. Gwiazda zdecydowała się na ścięcie włosów. Zdjęciami pochwaliła się w sieci. Jak teraz wygląda? Zobaczcie zdjęcia.

Sandra Kubicka, będąc małą dziewczynką, wyjechała do USA. Tam już jako nastolatka rozpoczęła karierę modelki. W Miami mieszkała przez kolejne 14 lat i powoli wspinała się po kolejnych szczeblach kariery. Po rozstaniu ze swoim narzeczonym Kaio Goncalvesem postanowiła spakować walizki opuścić pełne słońca miasto i na stałe przenieść się do Polski. Gwiazdę mogliśmy lepiej poznać, gdy występowała w Tańcu z Gwiazdami. Na parkiecie pojawiła się jesienią 2019 roku, a od tamtej pory w jej życiu sporo się zmieniło.

Sandra zaledwie kilka dni temu potwierdziła, że spotyka się z Baronem. Para na samym początku starała się ukrywać swój związek. Gdy plotki zaczęły narastać, zdecydowali się wyjawić, to co ich łączy. Jednocześnie opublikowali na Instagramie miłosne wyznania. Od tamtej pory zakochani coraz częściej udowadniają, że łączy ich prawdziwa miłość.

Sandra Kubicka wybrała się do fryzjera. Jak teraz wygląda?

Sandra kilka tygodni temu przeszła sporą metamorfozę. Śliczna modelka wyznała, że cierpi na PCOS, a przez chorobę zmaga się nie tylko z trądzikiem, ale też dodatkowymi kilogramami. Postanowiła zawalczyć o dawną sylwetkę i od jakiegoś czasu znowu może cieszyć się smukłą talią. Zmiany w jej wyglądzie widać gołym okiem. Idąc za ciosem, zdecydowała się także odwiedzić fryzjera i nieco zmienić swój look. O wizycie w salonie poinformowała na Instagramie.

Dziewczyna jurora The Voice of Poland pochwaliła się nagraniem z wizyty u stylisty fryzur. Sandra nie wahała się ani chwili i mocno ścięła swoje sięgające pasa włosy. Ubyło ich co najmniej kilka centymetrów. Zdradziła, że to jej trik na to by wyglądały zdrowo.

Patrzcie jaki piękny i zdrowy włos. Cały czas podcinamy, a cały czas rosną. Właśnie w tym jest cały trik – zdradziła.

Trzeba przyznać, że Sandra w każdym wydaniu wygląda zjawiskowo. Ciekawe, co na jej metamorfozę powie Baron.


Sandra Kubicka ścięła włosy

Sandra Kubicka ścięła włosy

Sandra Kubicka ścięła włosy

Sandra Kubicka ścięła włosy

Sandra Kubicka ścięła włosy

Sandra Kubicka ścięła włosy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×