Sandra Kubicka poprawiła urodę. „Stało się to moim kompleksem”. Zachwycona efektami pochwaliła się nimi na IG

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka poprawiła urodę. Efektami najnowszej ingerencji w to, co dała jej natura, pochwaliła się na Instagramie. Jak wygląda z nowym uśmiechem?

Sandra Kubicka to modelka, ale ma też głowę do interesów i od jakiegoś czasu spełnia się także jako bizneswoman. Stworzyła między innymi markę perfum, która cieszy się coraz większą popularnością. Jest też aktywna na Instagramie i to tam dzieli się ze swoimi fanami fragmentami swojego życia.

Jej życie miłosne jest szeroko komentowane przez kolorową prasę. Kilka lat temu Sandra Kubicka zerwała zaręczyny z Cedrikiem Gervaisem, a w maju ubiegłego roku rozstała się z Kaio Alevesem Goncalvesem, z którym szykowała się do ślubu, obszernie opowiadając o przygotowaniach w social mediach. Już w po powrocie do Polski zaczęła spotykać się z Wiktorem Waligórą, biznesmenem związanym z branżą nieruchomości. Ich relacja nie trwała jednak długo i Sandra ponownie skupiła się na sobie.

Jakiś czas temu poleciała do USA. Nie było jej śpieszno do powrotu, bo jej serce miało zabić mocniej dla pewnego przystojniaka, o czym tajemniczo mówiła na Instastory. Jednak już jest w kraju, a naszą reporterkę zaprosiła do swojej willi, dzięki temu wiemy, jakimi otacza się luksusami: Zobacz tutaj: Kubicka oprowadziła nas po trzypiętrowej willi. Ma trzy garderoby, master bedroom i gigantyczny salon

Niedawno na Instastory pochwaliła się zdjęciami z przeszłości, z czasów, gdy nie była jeszcze sławna. Na zdjęciach widzimy naturalną nastolatkę, w której trudno rozpoznać dzisiejszą gwiazdę. Okazuje się, że na tych fotografiach kryje się tez kompleks gwiazdy, z którym się właśnie rozprawiła.

Sandra Kubicka pochwaliła się nowym uśmiechem

Na Instagramie modelki pojawił się obszerny wpis, w którym wyjaśniła, dlaczego poprawiła sobie zęby. Kubicka wyznała, że wie, iż jej uśmiech był jej znakiem rozpoznawczym, ale też stał się powodem kompleksów.

!!!!!!! Wiem ze mój uśmiech przyczynił się do tego ze byłam non stop bookowana w świecie mody i dzięki niemu zwiedzałam świat uśmiechając się do aparatu ALE…. Bardzo często słyszałam „ale masz słodki uśmiech jak króliczek” lub „ale masz malutkie ząbki jak mała dziewczynka.” Było to używane zdrobniale, nie zawsze w zły sposób ale wiele razy wykorzystywane żeby sprawić mi przykrość. Stało się to moim kompleksem… i uważam ze nie ma nic w tym złego aby zwalczać je dla samych siebie!  Robiłam kilka podejść… bo bardzo się bałam i nie ufałam dentystom. Nie chciałam sztucznego efektu.. najpierw zaczęłam od usuwania dziąseł w USA żeby mieć większe zęby ale „króliki” dalej nie dawały mi spokoju i zrobiło się gorzej. Dziękuje z całego serca za tą długa przygodę i wyleczenie mojego największego kompleksu! Jesteście niesamowite! Profesjonalne! Przemiłe! @exclusive_dental_studio @secret_ortho @the_dentist_agnieszka_kulik

Teraz już jednak może pochwalić się pięknym uśmiechem. Takim, jaki sobie wymarzyła. Korekta zębów znacznie zmieniła wygląd Kubickiej?


Sandra Kubicka poprawiła zęby

Sandra Kubicka poprawiła zęby

Sandra Kubicka poprawiła zęby

Sandra Kubicka poprawiła zęby

Sandra Kubicka poprawiła zęby

Sandra Kubicka poprawiła zęby

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×