Szukaj

Internet płonie po komentarzu Sandry Kubickiej pod zdjęciem jej eks. Napisała kilka słów prawdy i się zaczęło

Kaio, Sandra Kubicka

Kaio, Sandra Kubicka

Sandra Kubicka niedawno skomentowała związek swojego byłego partnera. Jej słowa odbiły się szerokim echem w mediach. Trochę ją to dziwi.

Sandra Kubicka to polska modelka robiąca spektakularną karierę za granicą. Kobieta do niedawna mieszkała i pracowała w Stanach Zjednoczonych, jednak postanowiła opuścić Amerykę i kupiła dom w Polce. Na jej koncie jest sporo sukcesów. Możemy ją zobaczyć w teledyskach znanych gwiazd oraz sesjach dla prestiżowych czasopism. Znalazła się między innymi na okładce amerykańskiego magazynu dla dorosłych. Piękna blondynka została także wymieniona na liście stu najpiękniejszych nazwisk Ameryki wg pisma Maxim. W Polsce podziwialiśmy ją na parkiecie tanecznego show Taniec z Gwiazdami.

Sandra Kubicka skomentowała zdjęcie byłego z dziewczyną

Sandra Kubicka jeszcze kilka miesięcy temu była narzeczoną Kaio Alvesa Goncalvesa, z którym wiązała bardzo poważne plany. Jednak finalnie związek nie przetrwał próby czasu. Rozstanie obiło się sporym echem w mediach, gdyż oboje nie szczędzili sobie przykrych słów. Na szczęście teraz wydaje się, że ich relacje znacznie uspokoiły się. Zarówno Sandra, jak i Kaio układają swoje życia na nowo. Modelka szuka szczęścia w miłości, a Alves Goncalves nawiązał bliską relację z Polką, która stawia pierwsze kroki w modelingu.

Mężczyzna na swoim Instagramie bardzo ochoczo chwali się nową partnerką. Ostatnie zdjęcie, jakie dodał, wywołało spore poruszenie w sieci, a to za sprawą komentarza Kubickiej. Postanowiła ona zabrać głos, gdyż miała już dość reakcji internautów, którzy bez końca porównywali ją z ukochaną Kaio.

Kochani, dziękuję, że jesteście tacy wierni i oddani, ale dajcie im się nacieszyć tym, co mają. Nieważne, kto jak wygląda. To nie konkurs – napisała Kubicka.

View this post on Instagram

All you need is a blonde and a passport

A post shared by Kaio Alves Goncalves (@kaioalvesgoncalves) on

Jej słowa pojawiły się na różnych portalach. Sama zainteresowana była bardzo zaskoczona, że wszyscy o tym piszą. Dodała na Instagramie relację, w której ujawniła swoje spore zdziwienie:

Internety dzisiaj płoną, Kubicka jest na każdym portalu. Z dwóch powodów. Numer jeden – moje pośladki, numer dwa – Sandra Kubicka skomentowała zdjęcie nowej dziewczyny swojego byłego. (…) Dlaczego tak zrobiłam? Jesteście zszokowani, bo napisałam, że proszę, żebyście przestali ich terroryzować, bo ja jestem codziennie oznaczana pod ich zdjęciami. Dajcie im spokój, miłość to jest coś pięknego i każdy z nas na nią zasługuje. Jeżeli ludzie ją odnaleźli, powinniśmy po prostu za nich się cieszyć. Nie chcę być porównywana, która jest ładniejsza, która ma dłuższe nogi. To jest takie dno – tłumaczyła.

Odniosła się również do zarzutów pod jej adresem, że to wszystko robi ze złośliwości. Bardzo jest zaskoczona tym, że ktokolwiek mógł odebrać to wszystko w ten sposób. Sandra czuje się szczęśliwa sama ze sobą. Nawiązała również do nieporozumień z Kaio, które miały miejsce po rozstaniu:

Teraz kiedy emocje opadły, myślę czysto. To było takie bezsensowne, to kłócenie się przez te internety… Myślę, że oboje przesadziliśmy wcześniej. Jesteśmy ludźmi, popełniamy błędy. Gdybym mogła cofnąć czas, to bym kilka słów nie powiedziała. Wtedy był taki mały jad ode mnie, teraz nie. Teraz jest czysta, pozytywna energia. Topór wojenny jest zakopany – mówiła.

Miała również apel do swoich fanów, aby nie walczyli z jej byłym w jej imieniu. Nie chce już kłótni. Życzy mu jak najlepiej.


komentarz Sandry Kubickiej

komentarz Sandry Kubickiej

był partner Sandry Kubickiej z dziewczyną

był partner Sandry Kubickiej z dziewczyną

był partner Sandry Kubickiej z dziewczyną

był partner Sandry Kubickiej z dziewczyną

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×