Sandra Kubicka chwali się nowym partnerem. Tym razem rozkochała w sobie Polaka

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka jest szczęśliwie zakochana. Gwiazda pochwaliła się kilkoma szczegółami nowego uczucia. Wiadomo, skąd pochodzi jej partner. Co o nim mówi?

Sandra Kubicka wyjechała do Stanów Zjednoczonych jako mała dziewczynka. Tam od najmłodszych lat realizowała się jako modelka. W Polsce zrobiło się o niej głośno w momencie, gdy zdecydowała się wystąpić w Tańcu z Gwiazdami. Pojawiając się w programie, natychmiast zyskała sympatię widzów. Przez pewien czas dzieliła ona swoje życie zawodowe pomiędzy USA a Warszawę. Za oceanem bowiem mieszkał jej ukochany Kaio, a para szykowała się do ślubu. Plany te nagle przerwała pandemia koronawirusa. Niespodziewanie Sandra poinformowała, że rozstaje się z narzeczonym. Po tym jak ich relacja dobiegła końca, zdecydowała się wrócić do Polski.

Żegnaj Miami. Byłam tu 14 lat, ale w końcu nadszedł ten dzień. Mogę szczerze powiedzieć, że spełniłam mój amerykański sen. Osiągnęłam tu wszystko, co chciałam. Imprezowałam z gwiazdami rocka, spędzałam czas z tyloma fajnymi ludźmi, widziałam to wszystko, zrobiłam wszystko i z tego się cieszę. Mieszkałam tu jako dziecko, ale jestem teraz kobietą i jestem gotowa zacząć następny rozdział! – pisała w zeszłym roku na Instagramie.

Sandra Kubicka jest zakochana. Z kim się spotyka?

Sandra zeszłej wiosny zamieszkała na obrzeżach Warszawy. Gwiazda ma tam swój wymarzony dom, który znajduje się z dala od zgiełku miasta. Do dyspozycji ma też piękny ogród, który otacza jej cztery kąty. Szybko udało jej się także ułożyć swoje zawodowe plany. Nadal nie może narzekać na brak propozycji pracy i cały czas bierze udział w kolejnych projektach. W międzyczasie udało jej się stworzyć własną linię perfum.

Śliczna modelka zadbała o życie prywatne. Kiedy mieszkała w USA, rozpadły się dwa jej poważne związki z obcokrajowcami. W końcu udało jej się ulokować uczucia w Polaku. O wszystkim opowiedziała w rozmowie z Plotkiem.

Jestem szczęśliwa. Chcę rozmawiać o miłości w tym samym języku. Rozmawiamy, nie o miłości, ale w tym samym języku – zdradziła Kubicka.

Modelka od ponad miesiąca spotyka się z tajemniczym nieznajomym. Wyjawiła, że nie ma zamiaru kryć się ze swoimi uczuciami. Jeżeli poczuje, że to prawdziwa miłość, to nie będzie się wahała mówić o miłości.

Ja jestem bardzo wylewna. Szczerość to moja cecha i zaleta bym powiedziała. Ja jak czuję miłość, to jestem pierwsza, która to mówi – wyznała.

Sandra wyjaśniła, po jakim czasie jest pewna miłości. Wystarczy jej zaledwie kilka miesięcy, by móc mówić o tym, że jest naprawdę zakochana.

Dwa razy byłam w życiu zakochana. Po trzech miesiącach czuję się pewnie i komfortowo, żeby powiedzieć: kocham cię – dodała.

Gwiazda nie zdradziła, czy jej wybranek jest związany z show-biznesem, ani czym się zajmuje. Być może już wkrótce zechce podzielić się z fanami swoją nową miłością. Trzymamy kciuki za ten związek.


Sandra Kubicka - gwiazdy w bikini

Sandra Kubicka - gwiazdy w bikini

Sandra Kubicka ma grzywkę

Sandra Kubicka ma grzywkę

Sandra Kubicka - zrobiła nową fryzurę

Sandra Kubicka - zrobiła nową fryzurę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×