Sandra Kubicka szczerze o swojej niestandardowej orientacji seksualnej. Ma określone upodobania

Sandra Kubicka i Baron

Sandra Kubicka i Baron

Sandra Kubicka wyjawiła, jakiej jest orientacji seksualnej. Tego się nie spodziewaliśmy. To dość niecodzienne upodobanie.

Sandra Kubicka jako dziecko wyjechała z Polski do USA. Spędziła tam dużą część życia. To właśnie za Oceanem stawiała pierwsze kroki w modelingu. Pojawiała się na licznych pokazach, sesjach zdjęciowych i okładkach magazynów. W naszym kraju pojawiła się w Tańcu z Gwiazdami. Udział w produkcji przysporzył jej sporo fame’u. Nic więc dziwnego, że w zeszłym roku, po rozstaniu z ówczesnym partnerem, opuściła Amerykę, żeby na stałe osiedlić się w kraju swoich przodków.

Na miejscu Sandra weszła w relację z muzykiem Aleksandrem Baronem. Para niedawno, przy okazji urodzin mężczyzny, zaliczyła wspólną podróż do Szwajcarii. Rozentuzjazmowana Sandra złożyła mu wtedy życzenia za pośrednictwem Instagrama.

Dziś ma urodziny mężczyzna, przy którym czuję, że rozkwitam. Historia naszej miłości jest jak z filmu i zostawimy ją dla siebie, ale jedno mogę Wam zdradzić – moc przyciągania jest prawdziwa. Wybraliśmy siebie. Zaczęło się od kolega i koleżanka kilka lat temu, a teraz nie wyobrażam sobie mojego poranka bez niego. Poranki z nim i naszymi futrzakami kocham najbardziej. Kochanie, jesteś moim ulubionym człowiekiem, przyjacielem, partnerem i wsparciem. Codziennie odkrywam przy Tobie nowe strony samej siebie, których nie znałam. Wyciągasz ze mnie co najlepsze – napisała.

Ich relacja jest obecnie w fazie rozkwitu. Dosłownie kilka dni temu Sandra odpowiedziała na Instastory na pytanie dotyczące ślubu. Wyjawiła, że już o nim myśli:

Chcę wyjść za mąż, zanim będę miała dzieci. Nie wydaje mi się, żeby była to wielka impreza, ale zdecydowanie chcę pójść do ołtarza, odbyć pierwszy taniec i zaliczyć wszystkie te eleganckie rzeczy.

Dodatkowo dodała do odpowiedzi zdjęcie w sukni ślubnej! Nie wiadomo, czy faktycznie się przymierza do zamążpójścia. Niewykluczone, że zdjęcie zostało zrobione przy okazji poprzedniego związku.

Sandra Kubicka o swojej orientacji seksualnej. Co powiedziała?

Sandra regularnie odpowiada na pytania na Instastory. Czasami są one mocno bezpośrednie, żeby nie powiedzieć – obcesowe. Niekiedy sama dzieli się też informacjami na różne tematy. Ostatnio udostępniła wpis dotyczący demiseksualizmu. Dodała do niego emotikonkę przedstawiającą osobę podnoszącą rękę do góry. Portal Kozaczek zinterpretował to jako przyznanie się do tej tożsamości.

Celebrytka zdobyła się też na szczere wyznanie w temacie swojej orientacji psychoseksualnej – Sandra Kubicka zdradziła, że jest demiseksualna i załączyła wyjaśniającą termin grafikę – napisali dziennikarze.

Ale czym właściwie jest demiseksualizm? W skrócie – jest to orientacja osób, które odczuwają pociąg tylko do partnerów, z którymi zbudowały silne więzi emocjonalne.

Osoby demiseksualne mogą zacząć odczuwać pociąg seksualny wyłącznie jako konsekwencję pociągu romantycznego. Polega to na tym, że w efekcie wcześniej powstałej więzi romantycznej do innej osoby mogą (ale nie muszą) zacząć odczuwać do niej również pociąg seksualny – czytamy  w Wikipedii.

Słyszeliście wcześniej o takiej orientacji? A może również się z nią identyfikujecie?


Sandra Kubicka o swojej orientacji seksualnej

Sandra Kubicka o swojej orientacji seksualnej

Sandra Kubicka w sukni ślubnej

Sandra Kubicka w sukni ślubnej

Sandra Kubicka i Baron

Sandra Kubicka i Baron

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×