Szukaj

Sandra Kubicka na starych zdjęciach. Ta naturalna nastolatka to obecnie sławna modelka

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka na Instagramie pochwaliła się wyjątkowymi zdjęciami. Zdradziła, jak wyglądała osiem lat temu. Bardzo się zmieniła?

Sandra Kubicka bardzo wcześnie stawiała pierwsze kroki w modelingu. Na pierwszym castingu pojawiła się, gdy miała zaledwie 13 lat. Jak ujawniła w programie Kuby Wojewódzkiego, początkowo nie chciała być modelką, po kilku sesjach zmieniła zdanie i pokochała swoją pracę:

 Gdybym miała córkę, odradzałabym jej pracę w tak młodym wieku. Moja mama zawsze uważała, że zostanę gwiazdą. No i był casting w centrum handlowym i mama mnie pchnęła. Tak się zaczęło. Na początku nie chciałam tego robić, ale po kilku sesjach pokochałam.

Kubicka ma za sobą operację powiększenia piersi, czego nie ukrywa. W wywiadzie dla Gala Studio powiedziała, że gdyby się na nią nie zdecydowała, mogłaby stracić swoją szansę na bardzo lukratywny kontakt:

To nie była moja decyzja do końca. To była decyzja wielu osób. Usiedliśmy razem, zadecydowaliśmy, że tak będzie lepiej i dzięki temu na szczęście wszystko poszło w super kierunku. To było tak, że klient zaproponował mi ogromny kontrakt, powiedział: ‘Jeśli tak zrobisz, to gwarantujemy ci 72 dni w roku pracy’. Pomyślałam: dlaczego nie?

Sandra Kubicka pokazała zdjęcie z przeszłości. Jak wygląda?

Sandra Kubicka spełnia się jako bizneswoman. Stworzyła markę perfum, która cieszy się coraz większą popularnością. Prowadzi też konto na Instagramie, gdzie odsłania wybrane kulisy codzienności. To właśnie tam pokazała, jak świętowała 26. urodziny. Tort, którym się pochwaliła, dowodzi, że ma do siebie niesamowity dystans.

Niedawno na Instastory pochwaliła się zdjęciami z przeszłości, z czasów, gdy nie była jeszcze sławna. Na jednym z nich pozuje w towarzystwie kolegi. Wspomniana fotografia powstał osiem lat temu. Uwagę przyciąga nie tylko naturalny kolor włosów, ale także figura. Modelka już wtedy była bardzo szczupła. Nie zamierzała ukrywać płaskiego brzucha. Miała na sobie top, który podkreślał jej  kształty.

Sandra Kubicka w młodości

Sandra Kubicka w młodości

Kubicka na kolejnym zdjęciu pozuje w białym staniku, na innym towarzyszy jej pies. O tym, jaką metamorfozę przeszła dowiecie się zerkając do naszej galerii.


Sandra Kubicka w młodości

Sandra Kubicka w młodości

Sandra Kubicka w młodości

Sandra Kubicka w młodości

Sandra Kubicka w młodości

Sandra Kubicka w młodości

Dodaj komentarz

  • Syla pisze:

    Slawna modelka hi hi hi!A gdzie ona jest slawna?A ja jestem slawnym kierowca bo jezdze codziennie do pracy autem.Ona by bardzo chciala byc slawna modelka ale za bardzo sie niczym nie wyroznia.Puki co robienie z siebie balwana na necie pozostaje.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×