Sandra Kubicka i Baron na imprezie charytatywnej. Powłóczyste spojrzenia, czułe gesty… Iskrzy!

Sandra Kubicka, Baron - Gala Rak'n'Roll 2023

Sandra Kubicka, Baron - Gala Rak'n'Roll 2023

Sandra Kubicka i Baron po plotkach o kryzysie w związku i rozstaniu pojawili się razem na imprezie charytatywnej. Jak wyglądali?

Sandra Kubicka i Baron zaczęli spotykać się w ubiegłym roku. Mają za sobą pierwszą rocznicę, którą spędzili razem w Grecji. Na razie nie śpieszą się z formalizacją związku, o czym modelka opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Wiadomo, że chciałabym, bo go bardzo kocham. Ale nie nalegam totalnie. To nie jest tak, jak było w poprzednich związkach. Mój poprzedni partner bardzo szybko mi się oświadczył i skończyliśmy jak skończyliśmy. To jest taki pierwszy związek, kiedy jesteśmy tak długo jako chłopak i dziewczyna, czyli tak jak powinno być. A nie, że wskakujemy w zaręczyny i zaraz mowa o ślubie. Jest fajnie i dojrzale.

Ostatnio jednak miało nie być kolorowo w tym związku, a media rozpisywały się o kryzysie, a nawet rozstaniu. Niby spędzili razem sylwestra, co zdradziły relacje ich znajomych, ale jakoś mało ich było ostatnio w social mediach. Tymczasem, nie zważając na to, co się dzieje wokół nich, zakochani pojawili się razem na imprezie.

Sandra Kubicka i Baron razem na Gali Rak’n’Roll

13 stycznia w warszawskim hotelu Verte Warsaw Autograph Collection odbyła się uroczysta gala charytatywna na rzecz Fundacji Rak’n’Roll. Wygraj życie!, której organizatorem był magazyn Businesswoman & life. Odbyła się tam premiera i licytacja kalendarza Osobistości Biznesu na rzecz osób z chorobą nowotworową, a całkowity dochód ze sprzedaży i licytacji przekazywany zostanie na rzecz Fundacji Rak’n’Roll. Wygraj życie.

Na gali statuetkę w kategorii Diament Dobroczynności i Promotor Zdrowego Stylu Życia odebrał między innymi Baron. Towarzyszyła mu Sandra Kubicka, która zachwycała w niebieskiej sukience. Wygląda na to, że plotki o kryzysie były całkowicie wyssane z palca.

Zakochani z uśmiechem pozowali na ściance, a potem fotoreporterzy przyłapali ich na serdecznych rozmowach przy stole. Zajrzyjcie do naszej galerii. Czy oni wyglądają, jakby mieli się rozstać?


Sandra Kubicka - Gala Rak'n'Roll 2023

fot. AKPA

Baron - Gala Rak'n'Roll 2023

Baron - Gala Rak'n'Roll 2023

Baron - Gala Rak'n'Roll 2023

Baron - Gala Rak'n'Roll 2023

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×