Tabloid przejrzał na wylot związek Sandry Kubickiej i Barona. To nie są dobre wieści

Sandra Kubicka i Baron

Alek Baron i Sandra Kubicka w związku. Czy ich relacja przetrwa próbę czasu? Jedna z osób nie ma w tej kwestii nawet cienia wątpliwości.

Sandra Kubicka i Baron kilkanaście dni temu potwierdzili swój związek. Para w tym samym czasie opublikowała na swoich profilach na Instagramie posty, w których wyznali, że mają się ku sobie. 26-latka otworzyła się na temat nowej miłości i wyznała kilka szczegółów ich wspólnego życia. W rozmowie z naszą reporterką ujawniła, że niemal co wieczór chodzą na randki. Starają się urozmaicać je i za każdym razem spędzać ten czas zupełnie inaczej:

Wieczorami mamy randki i staramy się za każdym razem robić coś innego, a to pójść do muzeum, albo wyjechać na Mazury. Byliśmy w lesie tydzień temu. Staramy się to urozmaicić, a nie tylko restauracje i kluby, bo ile można. Wolę już coś ugotować w domu.

Modelka przyznała, że marzy jej się ślub, ale nie zdecydowałaby się na niego już teraz:

Nie chce ślubu teraz. Byłam dwa razy zaręczona. Chcemy być związkiem normalnym.

Sandra Kubicka o macierzyństwie

Sandra nie ukrywa, że marzy o trojgu dzieci. W wywiadzie powiedziała, że Baron także chciałby zostać tatą. Rozmawiali już nawet na temat imion:

Myślimy, że jakbyśmy syna mieli to Leo też fajnie. Leo, jakieś takie krótkie, dla dziewczynki Stella.

Blond piękność chyba nie do końca jest pewna tego, czy to Baron będzie ojcem jej dzieci. Przyznała, że nie wyklucza w tym temacie wykorzystania dobrodziejstw medycyny:

Jeśli nie znajdę mężczyzny, z którym będę chciała spędzić życie, to zrobię in vitro sama. Rozmawiałam z rodziną na ten temat i wspierają mnie.

Baron i Sandra Kubicka bez szans na wspólną przyszłość

Twoje imperium poprosiło wróżkę Annę Kempisty, o to by postawiła tarota i spróbowała przewidzieć, jaka przyszłość czeka nową parę show-biznesu:

W tym związku liczy się tylko przyjemność i flirt, a wspólne plany są pisane palcem na wodzie – ocenia surowo.

Anna wróży szybki koniec relacji Barona z Sandrą:

Zainteresowanie straci pani Sandra. To może być dla pana Aleksandra bolesną lekcją, bo należy do mężczyzn, którzy nie lubią tracić kontroli. Przy okazji dostanie też lekcję zazdrości, co chyba mu się jeszcze nie przydarzyło. Baron będzie próbował odzyskać Kubicką, ale bez powodzenia.

Tarocistka skwitowała na koniec:

Karty potrafią wskazać, gdzie jest miłość. Tu jej nie widzę, to związek bez przyszłości.

Przypomnijmy, że Baron przez wiele lat nie potrafił zagrzać miejsca u boku jednej kobiety. Był w związku m.in. z: Julią Wieniawą, Blanką Lipińską oraz Aleksandrą Szwed. Kubickiej również nie udało się jak dotąd znaleźć szczęścia. Dwukrotnie zerwała zaręczyny. Myślicie, że przepowiednia się spełni?


Sandra Kubicka i Baron są parą

Sandra Kubicka i Baron są parą

Sandra Kubicka i Baron są parą

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×