Szukaj

Sandra Kubicka nową gwiazdą Polsatu! Po „Tańcu z gwiazdami” dostała kolejne show. Zagrozi Paulinie Sykut?

Sandra Kubicka będzie nową gwiazdą Polsatu

Sandra Kubicka będzie nową gwiazdą Polsatu

Sandra Kubicka dzięki popularności, jaką zyskała biorąc udział w Tańcu z Gwiazdami, dostała propozycję pracy podczas jednej z większych imprez organizowanych przez telewizję Polsat. Zobaczcie, gdzie i w jakim charakterze wystąpi.

Sandra Kubicka wzięła udział w 10. edycji show Polsatu, Taniec z Gwiazdami. Dotarła aż do finałowej trójki i zyskała spore grono fanów.  Odpadła z w przedostatnim odcinku. Cała ciężka praca, jaką włożyła w program zaowocowała propozycją pracy od samej Niny Terentiew. Wkrótce zadebiutuje na antenie telewizji w charakterze konferansjerki.

Sandra Kubicka dostała pracę w Polsacie. W jakim programie ją zobaczymy?

Program Taniec z Gwiazdami zmienił życie wielu uczestników. Tancerze towarzyszący gwiazdom z stali się celebrytami, a wiele sławnych osób biorących udział w show zyskało sporą sympatię widzów.

W 10. edycji jedną z największych niespodzianek była właśnie Sandra Kubicka. Przed rozpoczęciem raczej nie była wymieniana wśród faworytów. Internauci często przypominali, że wszystkie biorące w programie modelki, raczej szybko odpadały z konkursu, jak na przykład Renata Kaczoruk czy Anna Jagodzińska.

Sandra Kubicka przełamała fatum i przygodę z tańcem zakończyła dopiero w półfinale, zajmując trzecie miejsce. Bardzo to przeżyła, bo z pewnością liczyła na więcej. Zdobyła uznanie jurorów i widzów. Otworzyła się podczas programu, opowiadała nie tylko o swej karierze modelki, ale też o sprawach bardzo osobistych, jak odbudowanej relacji z mamą, narzeczonym czy o miłości do psa.

Sandra Kubicka, Adam Adamonis - Taniec z gwiazdami, odcinek 5

Sandra Kubicka, Adam Adamonis – Taniec z gwiazdami, odcinek 5

Jak udało nam się dowiedzieć Plejadzie, fotomodelka bardzo spodobała się producentom Polsatu. Do tego stopnia, że w najbliższym czasie zagości na antenie tej telewizji. Sandra Kubicka została zaangażowana w galę finałową wyborów Miss Supranational 2019. Okazuje się,że będzie jedną z jurorek, które wybiorą zwyciężczynię konkursu. Poprowadzi też ceremonię. Powiedziała portalowi:

Jestem podekscytowana, ale i przejęta powierzoną mi rolą prowadzącej. Nie chcę zawieść Pani Niny [Terentiew]. Pierwszą tego typu szansę dostałam od Marcina Cejrowskiego, redaktora naczelnego serwisu Plejada.pl, bo wiosną debiutowałam w roli prowadzącej kulisy Wielkiej Gali Gwiazd Plejady. Teraz będzie inaczej, bo poprowadzę galę na wielkiej scenie, a impreza będzie transmitowana na blisko 200 krajów świata. Moja mama w Miami będzie mnie oglądać na żywo. Czy to nie super?! Chcę wypaść jak najlepiej, ale szczerze mówiąc, poza prowadzeniem gali, mam zamiar za kulisami dodawać otuchy uczestnikom konkursu. Sama mam wokół wspierające osoby i wiem jakie to ważne! – ekscytowała się Kubicka.

Pozostaje życzyć Sandrze powodzenia!

Zobacz: Sandra Kubicka jest przerażona tym, co wydarzyło się w “Tańcu z Gwiazdami”! Razem z Kasią Dziurską wskazały sowich faworytów [WIDEO]


Kto wygra finał

Kto wygra finał "Tańca z Gwiazdami"? Sandra Kubicka nie zatańczy, ale już trzyma kciuki za swojego faworyta!

Sandra Kubicka – Dsquared2 w Vitkacu

Sandra Kubicka – Dsquared2 w Vitkacu

Sandra Kubicka – Giambattista Valli x H&M

Sandra Kubicka – Giambattista Valli x H&M

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×