Szukaj

Najpierw była dziewczyną Wojtka Szczęsnego, a teraz skradła serce innego sportowca. Sandra Dziwiszek zakochana

Sandra Dziwiszek

Sandra Dziwiszek

Sandra Dziwiszek dała się poznać jako dziewczyna Wojtka Szczęsnego. Zanim piłkarz poznał Marinę, to z nią pojawiał się na salonach. Ich związek jest już przeszłością, a 26-latka właśnie rozkochała w sobie kolejnego sportowca.

Formuła 1 charakteryzuje się nie tylko najlepszymi kierowcami świata. Uwagę publiczności oprócz spektakularnych wyścigów przyciągają także partnerki zawodników. Niektóre z nich chętnie błyszczą w blasku fleszy, inne natomiast stronią od bycia na pierwszych stronach kolorowych gazet. Do grona tych drugich należy partnerka debiutującego w tym sezonie Williamsa Nicolasa Latifi.

Spekulacje na temat ich związku są już w mediach dość długo. Jednak nic nie było do tej pory oficjalnie potwierdzone. Jednak teraz Sandra Dziwiszek zdecydowała się potwierdzić plotki. Jednak dodała, że cały związek miał być utrzymany w tajemnicy.

Sandra Dziwiszek: kim jest partnerka Nicolasa Latifiego?

Ta piękność pochodzi z Polski, ma 26 lat i obecnie mieszka w Londynie. Na co dzień pracuje jako modelka, jednak posiada także wykształcenie prawnicze. Na swoim koncie ma także doświadczenia sportowe. Była bowiem lekkoatletką, a oprócz tego przez lata uprawiała skok o tyczce.

Sandra była znana mediom już, zanim stała się partnerką Nicolasa Latifiego. Wszystko to przez jej głośny związek z mężem Mariny Łuczenko, Wojciechem Szczęsnym. Piłkarza poznała, gdy była jeszcze w liceum. Połączyła ich miłość sportu. To wraz z nim postanowiła wyjechać do Wielkiej Brytanii, gdzie zdecydowała się studiować prawo.

Była para często pokazywała się publicznie. W 2012 roku Wojtek i Sandra brali udział w gali Samochód Roku, a rok później trafili na portale o gwiazdach jako goście na ślubie i weselu Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego. Choć była w związku z Wojciechem Szczęsnym przez kilka lat, to para nie wytrzymała próby czasu. Bramkarz nie był długo sam, chwilę później odnalazł szczęście u boku Mariny, z którą wziął ślub i doczekał się syna.


Była dziewczyna Wojciecha Szczęsnego - Sandra Dziwiszek

Była dziewczyna Wojciecha Szczęsnego - Sandra Dziwiszek

Nicolas Latifi

Nicolas Latifi

Nicolas Latifi

Nicolas Latifi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×