To może być hit dekady! TVP pokaże „Big Brother” dla emerytów! Doskonały wybór prowadzącej

Sanatorium miłości TVP

Sanatorium miłości TVP

Marta Manowska poprowadzi Sanatorium miłości

Rolnik szuka żony to bez wątpienia hit, który niemal w każdy niedzielny wieczór przed ekrany telewizorów przyciąga miliony widzów. Polacy z zaciekawieniem śledzą najnowsze odcinki nie tylko ze względu na poruszające miłosne historie, ale także z myślą o pięknej Marcie Manowskiej, która często pomaga pokonać uczestnikom sercowe rozterki.

Prezenterka ma ugruntowaną pozycję nie tylko wśród odbiorców, ale także władz TVP. Wirtualne media donoszą, że szefowie przygotowali nowe show. W styczniu zostanie wyemitowany program Senatorium miłości!, którego głównym celem jest przedstawienie widzom miłosnych perypetii osób na emeryturze.

Zasady programu Sanatorium miłości

Zasady programy są bardzo prosto. Dwunastu emerytów po 60-tce zostanie zamkniętych w sanatorium, w którym przez trzy tygodnie towarzyszyć im będą kamery. Koncepcja przypomina Big Brother w wersji dla osób starszych:

Cieszę się, że narodził się pomysł takiego programu. Jego bohaterowie, ludzie w jesieni swojego życia, są naprawdę w pięknym wieku. To taki moment, kiedy ma się już za sobą wychowanie dzieci, wypuszczenie ich na świat, oddanie im toru w sztafecie życia. Stąd tak wiele starszych osób mówi dzisiaj, że to jest ta chwila, ten czas, żeby zacząć się nim cieszyć. Iść własną ścieżką. Zacząć realizować zaniechane kiedyś marzenia czy pasje – wyznała Marta Manowska dla portalu wirtualnemedia.pl

Nowy program będzie emitowany w niedzielne wieczory, w tych samych godzinach, w których obecnie emitowany jest Rolnik. Czy będzie miał szansę powtórzyć fenomen znanego i lubianego programu? O tym widzowie TVP przekonają się od stycznia do marca. Przez ten czas zostanie wyświetlone dziesięć odcinków.

Marta Manowska na bardzo intymnym zdjęciu. Internauci przecierają oczy z niedowierzania

Piękna mama Marty Manowskiej zadebiutowała w social mediach! Już wiadomo po kim ta uroda!

Marta Manowska pierwszy raz pokazała się bez grama makijażu! Jednak to inny markowy szczegół zbulwersował internautów!


Rolnik szuka żony finał. Na zdjęciu Marek i Marta Manowska

Rolnik szuka żony finał. Na zdjęciu Marek i Marta Manowska

Rolnik szuka żony finał. Na zdjęciu Marta Manowska

Rolnik szuka żony finał. Na zdjęciu Marta Manowska

Marta Manowska - 43 Festiwal Filmowy w Gdyni

Marta Manowska - 43 Festiwal Filmowy w Gdyni

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×