A co ona ma na nogach?! Sanah zaskoczyła na gali Empiku. Żadna gwiazda nie odważyła się, by wyjść tak na scenę

Sanah – Bestsellery Empiku 2022

Sanah – Bestsellery Empiku 2022

Sanah na gali Bestsellery Empiku 2022 zaskoczyła stylizacją. Ona naprawdę tak wystąpiła. Cała Polska zobaczyła, jak artystka dyktuje nowe trendy.

Sanah wie, jak zwrócić na siebie uwagę! Gwiazda na gali Bestsellery Empiku 2022 zaskoczyła fanów stylizacją. Gdy ogłoszono, że to właśnie ona triumfowała w kategorii muzyka za album pop Irenka, nie kryła wzruszenia. Podziękowała fanom, producentom i była przy tym wyraźnie zestresowana. Zresztą nawet tego nie ukrywała. Podczas przemówienia zdradziła, że miała ułożone słowo w słowo, a i tak musiała improwizować.

Bestsellery Empiku 2022. Sanah zaskoczyła stylizacją

Dodatkowe emocje wywołała stylizacja Sanah, a ściślej mówiąc – jej dół. Artystka przybyła na scenę w pięknej, zielonej sukni, do której włożyła… tylko skarpetki.

Gwiazda zrezygnowała z obuwia, co było swego rodzaju ewenementem jak na imprezę z tak wielkim rozmachem. Zwykle wyróżnieni odbierają statuetki wystrojeni od stóp do głów w ubrania i dodatki od najlepszych projektantów. Ale nie Sanah, która znów wyznacza nowe trendy – tym razem w modzie.

Chodzenie w skarpetkach tak bardzo spodobało się wokalistce, że nie włożyła butów nawet na sceniczny występ, gdy śpiewała dla publiczności w studiu i przed telewizorami swój hit Kolońska i szlugi. W końcu i tak gwiazdą wieczoru była muzyka, a strój był jedynie dodatkiem, uzupełniającym część wizualną.

Sanah gratulujemy.

Zdjęcia w galerii.


Sanah – Bestsellery Empiku 2022

Sanah – Bestsellery Empiku 2022

Zrzut ekranu 2022-02-15 o 20.47.41
Zrzut ekranu 2022-02-15 o 20.47.32

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×