Pierwszy skandal w karierze Sanah. Fani są rozczarowani jej nową piosenką. „Uwielbiam ją, ale mega się zawiodłem”

Sanah

Sanah

Sanah nagrała nową piosenkę i nieźle za to oberwała. Słuchacze mają do niej pretensje. Powód wielu może zaskoczyć. To pierwszy taki skandal w karierze uwielbianej przez publiczność wokalistki.

Sanah szturmem podbiła polski rynek muzyczny. W ciągu dwóch lat wydała dwa studyjne albumy i nagrała niezliczoną ilość przebojów. Szampan, Melodia czy Ale jazz! zagwarantowały jej stabilne miejsce wśród rodzimych artystów. W podobnym czasie zadebiutował także Sobel, który również może poszczycić się wieloma hitami.

Młodzi artyści połączyli siły i nagrali wspólny utwór. Z uwagi na incydenty, jakich dopuścił się w ostatnim czasie raper, piosenka nie została zbyt ciepło przyjęta.

Mimo krótkiego stażu Sobel dał się poznać fanom ze złej strony. Jakiś czas temu podczas koncertu, na jego scenę wskoczył fan. Raper przerwał swój występ i zaczął wyzywać chłopaka:

Pull up, pull up. Zawijaj stąd. Weźcie go stąd. Kim ty ku**a jesteś ziomek? Wy*******j mi stąd. Zawijaj stąd pe***e je***y. Tu nie przerywamy show kochani. Je**ć cw**a! – krzyczał do mikrofonu.

Nagranie tego incydentu stało się viralem w sieci. Po kilku dniach Sobel przeprosił za swoje zachowanie. Przyznał, że go poniosło.

Sobel zakończył koncert po 20 minutach

Artysta podczas koncertu w Ostródzie obraził się na swoich fanów. Powodem były okrzyki. Tłum domagał się, aby muzyk zaśpiewał cieszące się ogromną popularnością utwory: Impreza oraz Bandyta. Kiedy zespół zaczął grać ten drugi utwór, Sobel odsunął mikrofon od ust. Większość utworu zaśpiewali jego fani. Po zakończeniu powiedział:

Szczerze wam powiem, że wku***a mnie to, że przychodzę na te koncerty, a każdy oczekuje tylko ode mnie takich piosenek jak Fiołkowe pole albo Bandyta. Trochę mi przykro, bo to już nie pierwszy koncert. Nie wiem, czy sprzedaje się tyle biletów, żeby zobaczyć moją mo**ę, zobaczyć jak śpiewam, czy żeby zaśpiewać cztery razy ten refren?

Chwilę później przerwał swój koncert, który trwał zaledwie 20 minut:

Mam wy*****e w te TikToki, że wiecie: Sobel odp******a na koncertach, bo k***a nie mam siły. Nie wiem co zrobić w tym momencie, chciałbym zakończyć ten koncert. Dziękuje wam bardzo, to było 100% mnie dzisiaj – powiedział i zszedł ze sceny.

Fani nie dowierzali, że wydali pieniądze na krótki koncert, podczas którego ich idol praktycznie nie śpiewał.

Sanah w ogniu krytyki przez Sobla

Wczoraj odbyła się premiera utworu Sobla w duecie z Sanah. Po chwili pod piosenką została zablokowana możliwość komentowania. Dziś opublikowano teledysk, pod którym znaleźć można wiele skrajnych opinii.

Fani wokalistki są zaskoczeni, że ta po tylu incydentach, których dopuścił się raper, zgodziła się na nagranie duetu z nim:

  • Nie ma szans żeby to przesłuchać. O ile lubię sanah to temu panu już podziękuje…
  • Sanah uwielbiam, ale mega się zawiodłam… Już nie chodzi o samą piosenke, ale o to z kim jest
  • typ jest cancelled do konca internetu i jeszcze dluzej. Jak Zuzia mogla zrobic cos takiego
  • Serio z nim? Nie było nikogo innego? PR-owy strzał w kolano

Myślicie, że odbije się to na jej karierze czy pomoże Soblowi wrócić do łask słuchaczy?


Sanah i Sobel

Sanah i Sobel

Sanah i Sobel

Sanah i Sobel

Sanah

Sanah

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×