Sanah z łezką w oku przekazała druzgocące wieści. Przez problemy ze zdrowiem odwołuje koncerty. W oświadczeniu tłumaczy, co się dzieje

sanah

sanah

Sanah odwołuje koncerty. W jej social mediach pojawił się komunikat, w którym artystka informuje o tej przykrej dla fanów jej talentu decyzji. Co się dzieje?

Sanah należy do najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Jej debiutancka płyta Królowa dram bije rekordy. Zuzanna Jurczak, bo to ona kryje się pod pseudonimem, musiała bardzo ciężko pracować na swój sukces. Droga na szczyt była bardzo kręta. Kilkukrotnie próbowała swoich sił w programach muzycznych typu talent show. Brała również udział w brytyjskim Mam Talent. Niestety wszystkie próby zakończyły się fiaskiem.

Sanah tegoroczne wakacje spędziła w trwającej od 7 czerwca trasie koncertowej No Sorry Tour. Na jej występach gromadziły się prawdziwe tłumy, a bilety dosłownie znikają, kiedy tylko pojawi się informacja o występie. Niestety nie mamy najlepszych wieści dla fanów artystki.

Sanah odwołuje koncerty

Sanah jest obecnie jedna z najchętniej słuchanych polskich wokalistek. Radiowe rozgłośnie nie przestają grać jej hitów, a bilety na koncerty wyprzedają się jak ciepłe bułeczki. Niestety najbliższe występy artystki zostały odwołane. Wokalistka ma kłopoty ze zdrowiem. W oświadczeniu przesłanym przez wytwórnię do organizatora koncertów można przeczytać:

Z przykrością informujemy, że Sanah ze względów zdrowotnych nie może wystąpić na scenie w najbliższy weekend. Oznacza to, że zaplanowane na 18 i 19 września 2021 roku w Polkowicach i Zielonej Górze koncerty nie odbędą się w tych terminach

Sanah także poinformował o tym, że w najbliższy weekend nie będzie mogła dać koncertów:

Z łezką w oku muszę wam przekazać, że z powodów ode mnie niezależnych nie będę mogła pojawić się na koncertach w najbliższy weekend – w Polkowicach i Zielonej Górze. Muszę ten czas poświęcić, aby tego typu sytuacje nie zdarzały się już więcej. Nie martwcie się, widzimy się już niedługo! – napisała artystka w swoich social mediach.

Zasmuceni fani w licznych komentarzach życzą ulubienicy szybkiego powrotu do zdrowia:

  • Zdrówka i powrotu na scenę jak najszybciej życzę! Byle z głową wszystko!
  • Zdrowie najważniejsze, fani poczekają.
  • Będzie dobrze, trzymaj się.

Liczymy na to, że Sanah szybko wróci do formy i znowu będzie cieszyć swoimi występami.


sanah odwołuje koncerty. Wydała oświadczenie

sanah odwołuje koncerty. Wydała oświadczenie

Sanah

Sanah

Sanah - Sopot 2021, dzień drugi

Sanah - Sopot 2021, dzień drugi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×