Wokalista wpadł w szał w czasie preselekcji do Eurowizji. Omal nie zdemolował całej sceny! Oburzeni fani nie mają dla niego litości

Blanco zrujnował scenę w San Remo

Blanco zrujnował scenę w San Remo

Podczas preselekcji do Eurowizji doszło do nieoczekiwanych i bardzo przykrych wydarzeń. Jeden z muzyków podczas swojego występu wpadł w szał i zaczął nagle demolować scenę. 

Preselekcje na Eurowizję wzbudzają ogromne emocje. W Polsce o występ na międzynarodowej scenie każdego roku walczy wielu artystów. W tym roku jako potencjalnych kandydatów wymienia się: Marinę, Maję Hyży, Ramonę Rey, Jakuba Szmajkowskiego, czy Nataszę Urbańską. Przypomnijmy, że największy sukces jak do tej pory należy do Edyty Górniak, która w 1994 roku wyśpiewała swoim hitem To nie ja byłam Ewą drugie miejsce. Jak do tej pory żaden z polskich wykonawców nie zbliżył się nawet do tego rezultatu.

Preselekcje rozpoczęły się także we Włoszech, gdzie wyłonienie artysty, który w tym roku pojawi się w Londynie to prawdziwe wydarzenie. Przypomnijmy, że w zeszłym roku zwyciężył zespół Kalush z Ukrainy. Niestety ze względu na toczącą się w tym kraju wojnę, organizację konkursu przejęła w tym roku Wielka Brytania, która zajęła drugie miejsce. Podczas preselekcji we Włoszech doszło do bardzo przykrego wydarzenia.

Wokalista wpadł w szał podczas preselekcji do Eurowizji

7 lutego we Włoszech rozpoczął się festiwal w San Remo. To wydarzenie z bardzo długą tradycją i można je porównać do polskiego festiwalu w Opolu. Jest to jednocześnie moment preselekcji do Eurowizji. Niestety na scenie doszło do sceny, która nie powinna mieć miejsca. Gdy pojawił się na niej 19-letni wokalista Blanco widownia i fani przed telewizorami dosłownie zamarli.

W trakcie występu, który w swoich domach mogło oglądać kilka milionów Włochów nastolatek zaczął nagle demolować scenę. Zajął się niszczeniem dekoracji, a oberwało się kwiatom, które były tuż obok niego. Muzyk wpadł w szał, a jego występ i atak szału zostały przerwane. Nagranie z tego, co zaszło krąży po sieci.

Przypomnijmy, że Blanco w duecie z Mahamoodem w zeszłym roku reprezentował Włochy na Eurowizji, gdzie z piosenką Brividi zajął 9. miejsce.

Co było przyczyną agresywnego zachowania młodego muzyka? 19-latek, gdy już się uspokoił wytłumaczył prowadzącemu, że miał problemy techniczne, a jego odsłuch przestał działać. Przypomnijmy, że Blanco również po swoim występie na Eurowizji w Turynie spotkał się z krytyką, ponieważ miał problemy ze śpiewem.

Amadeus wysłuchawszy wyjaśnień zaproponował mu ponowne wejście na scenę, ale publika zgromadzona pod sceną zaczęła głośno buczeć i gwizdać w ramach sprzeciwu. Roześmiany muzyk skwitował to jednym zdaniem: „I tak się dobrze bawiłem”. Prowadzący po raz kolejny przypomniał mu, co się wydarzyło: „Zrobiłeś bałagan” – powiedział.

Niestety kolejny niesmak wzbudził fakt, że nastolatek nie miał zamiaru po sobie posprzątać. Za szczotkę złapał natomiast 78-letni Gianni Morandi, który jest współgospodarzem festiwalu w San Remo i uwielbianym przez Włochów muzykiem.

W sieci znalazło się mnóstwo słów krytyki, a nawet najwięksi fani, po mało eleganckim wybryku nie szczędzili słów krytyki dla Blanco:

  • Sława uderzyła do głowy.
  • Niegrzeczny lekceważący i apodyktyczny.
  • Nie mogłam na to patrzeć.
  • Dla mnie jesteś przegrany.
  • Co za klaun.
  • Rozpieszczony dzieciak.

Trzeba przyznać, że włoski wokalista takim zachowaniem nie zjednał sobie publiczności. Poniżej możecie zobaczyć cały niechlubny występ Blanco.


Blanco demoluje scenę w San Remo

Blanco demoluje scenę w San Remo

Blanco demoluje scenę w San Remo

Blanco demoluje scenę w San Remo

Blanco demoluje scenę w San Remo

Blanco demoluje scenę w San Remo

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×