Szukaj

Kuba Wojewódzki ma nową dziewczynę?! Ta piękność to uczestniczka Top Model! Co za piękna para!

Kuba Wojewódzki i Samuela Górska na randce w Dzień Kobiet

Kuba Wojewódzki pochwalił się swoją przyjaciółką. To Samuela Górska – uczestniczka Top Model 4 i była dziewczyna Antka Królikowskiego. Zobacz jak dziennikarz zaszalał na randce z modelką.

Kuba Wojewódzki zawsze gustował w bardzo młodych modelkach, najpiękniejszym tego przykładem jest jego była dziewczyna, Renata Kaczoruk. Niestety ognisty romans Kuby z Renulką zgasł, zatem zbliżający się nieuchronnie do 60-tki gwiazdor ponownie jest singlem. Dziennikarz wyraźnie szuka nowej partnerki w gronie celebrytek, bowiem w Dniu Kobiet zaprosił na lody zapomnianą już Samuelę Górską, która od kilku lat błąka się po obrzeżach lokalnego show-biznesu. Dziewczyna zaistniałą w 4. edycji Top Model, ale niestety z show się wycofała jeszcze przed pierwszą sesją.

Samuela Górska, po epizodzie w Top Model, związała się z Antkiem Królikowskim, z którym zaczęła romansować w 2014 roku. Górska  miała wówczas 20 lat. Niestety, związek Górskiej i Królikowskiego nie przetrwał próby czasu. Obecnie Samuela została cosplayerką, zatem na jej Instagramie można podziwiać jej interesujące wcielenia w najbardziej znane postaci świata popkultury.

Po krótkim epizodzie w show-biznesie o Samueli słuch zaginął. Wiadomo jedynie, że modelka ma 25 lat, zdobyła życiowe doświadczenia i powiększyła biust.

Do dziś, kiedy to na instagramie Kuby Wojewódzkiego pojawiło się ich wspólne zdjęcie. Gwiazdor TVN-u pochwalił się fotką z randki z seksowną Samuelą. Para wybrała się na lody:

 A co jeśli są lody, z którymi nigdy nie mogę się rozstać – napisał Kuba.

To samo zdjęcie pojawiło się na instagramie Samueli. Nowa partnerka Wojewódzkiego spodobała się internautom, którzy wkleili pod zdjęciem Kuby kilka miłych komentarzy:

  • Co kolejna kobieta to ładniejsza
  • Najlepszy
  • Ale twarzowa
  • Tez mamie takie ulubione lody
  • Ale to jest naprawdę Twoja córka,
  • Znowu modelka, oj Kubuś Kubuś piękna ta Twoja młodość w tym dojrzałym wieku
  • Są lody z którymi faceci nie potrafią się rozstać

Myślicie, że Samuela i Kuba są parą? Czy Samuela Górska to nowa miłość Kuby Wojewódzkiego?

Znamy SMS-y Przemka Kossakowskiego do Martyny Wojciechowskiej! Nie doszukacie się w nich czułych słówek

Kuba Wojewódzki bez swoich kultowych okularów! Porównuje się do młodego Orlando Blooma

Kuba Wojewódzki otwiera własną restaurację! Już sama nazwa zwiastuje wielki sukces!


Czy Kuba Wojewódzki sprawdzi się w roli ojca?

×