Panika, maski tlenowe, awaryjne lądowanie… Sceny jak z horroru na pokładzie samolotu z Biedroniem. Wideo mrozi krew w żyłach

Robert Biedroń przeżył chwile grozy

Robert Biedroń przeżył chwile grozy

Robert Biedroń przeżył chwile grozy. Śmiało można powiedzieć, że było o krok od tragedii! Polityk podzielił się wszystkim w mediach społecznościowych.

Robert Biedroń przez lata działał w ruchu LGBT. Jako jeden z pierwszych polityków otwarcie mówił o swojej orientacji seksualnej. Karierę rozpoczynał jeszcze w SLD. Następnie został posłem na Sejm RP z ramienia Ruchu Palikota. Po tym, gdy przestał być parlamentarzystą, został prezydentem Słupska i zaczął organizować własny ruch polityczny. Wiosna, bo tak się nazywała jego partia, szturmem dostała się do Parlamentu Europejskiego. W 2019 roku politycy Biedronia zawiązali sojusz z SLD i Razem, zdobywając ponad 12 procent w wyborach do Sejmu.

Obecnie polityk jest europosłem i wiceprzewodniczącym Nowej Lewicy. Ugrupowanie powstało w wyniku połączenia SLD i Wiosny. Socjaldemokratyczna partia jest krytykowana przez część lewicowców za rzekomy autorytaryzm. W ostatnim czasie niektórzy posłowie opuścili klub tej partii, by powołać odrębne koło poselskie Polskiej Partii Socjalistycznej.

Lider Nowej Lewicy najadł się dziś strachu. Uczestniczył w groźnym zdarzeniu, które mogło zakończyć się tragedią! Wszystko relacjonował w mediach społecznościowych.

Robert Biedroń przeżył chwilę grozy. Co się stało?

Robert Biedroń leciał samolotem linii LOT z Warszawy do Brukseli. Samolot musiał awaryjnie lądować na lotnisku w Düsseldorfie. Polityk nagrał tę sytuację i zamieścił wideo w sieci.

PILNE: Właśnie wylądowaliśmy awaryjnie na lotnisku w Düsseldorfie. Samolot #LOT WAW-BRU miał dekompresję na pokładzie. Sytuacja wyglądała dramatycznie, ale została opanowana. Brawo załoga! – napisał w opisie filmiku.

Dramatyczne nagranie zobaczycie poniżej. Widać na nim pasażerów i obsługę z maskami tlenowymi na twarzach. Całość wygląda przerażająco.

Rzecznik prasowy Polskich Linii Lotniczych LOT Krzysztof Moczulski przekazał, że podczas rejsu LO233 doszło do usterki systemu hermetyzacji kabiny. Groźna sytuacja miała miejsce na pokładzie maszyny typu Embraer 195 o znakach SP-LNO. Na szczęście, nic się nikomu nie stało, a awaryjne lądowanie przebiegło pomyślnie.

Na pokładzie feralnego samolotu byli też inni europarlamentarzyści Bogusław Liberadzki (również Nowa Lewica) i Elżbieta Łukacijewska (PO).

Popieracie działalność polityczną Roberta Biedronia?


Robert Biedroń

Robert Biedroń

Robert Biedroń

Robert Biedroń

Robert Biedroń - wybory prezydenckie 2020

Robert Biedroń - wybory prezydenckie 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×