Samolot z królową Camillą na pokładzie uległ kolizji w powietrzu! Sieć obiegły koszmarne zdjęcia

Księżna Camilla

Księżna Camilla

Królowa małżonka Camilla wracała z podróży do Indii. Niestety w powietrzu doszło do kolizji samolotu, którym leciała. Sieć obiegły zdjęcia uszkodzonej maszyny. Co się stało?

Królowa Elżbieta II zamarła ósmego września. Chociaż miała już 96 lat to jej odejście mocno zasmuciło fanów rodziny królewskiej z całego świata. Tron po matce przejął jej najstarszy syn, Karol. U jego boku od kilkunastu jest żona Camilla, która z woli monarchini również otrzymała tytuł „królowej małżonki”.

Kiedy nadejdzie czas i mój syn Karol zostanie królem, wiem, że okażecie jemu oraz jego małżonce Camilli to samo wsparcie, które okazaliście mnie. Jest to moje szczere życzenie, aby Camilla otrzymała tytuł Królowej Małżonki w czasie jej służby – powiedziała Jej Królewska Mość w dniu 70 lecia panowania.

Camilla już od jakiegoś czasu próbuje zjednać sobie sympatię Brytyjczyków i chociaż nie porwała tłumów jak księżna Diana, to ma swoje grono sympatyków. Zyskała sobie przychylność ze względu na to, że mocno angażuje się w powierzone jej obowiązki, które wykonuje z wielką sumiennością.

Samolot królowej Camilli miał kolizję w powietrzu

Królowa Camilla po bardzo intensywnym czasie w rodzinie królewskiej postanowiła nieco wypocząć. Jak twierdzą brytyjskie tabloidy, ostatnie dni spędziła w Indiach, gdzie udała się do centrum medycyny holistycznej. Podobno jest to miejsce, które prywatnie odwiedza już od wielu lat. Niestety w drodze powrotnej doszło do poważnego uszkodzenia samolotu, którym podróżowała.

Brytyjskie media informują o zderzeniu z ptakiem, które miało miejsce, gdy maszyna była w powietrzu. Kolizja spowodowała pewne problemy podczas lotu, ale na szczęście pilotom udało się bezpiecznie postawić maszynę na lotnisku Heathrow w Londynie. Sieć już obiegły zdjęcie uszkodzonego kadłuba Boeinga 777, które udostępnili pracownicy lotniska.

Daily Mail podaje, że królowa od zawsze boi się latać i stara się z każdą kolejną podróżą przełamywać swój strach. Niestety teraz może być to nieco trudniejsze.

Camilla najpewniej nie przyjęła tego dobrze. Boi się latać od lat, więc raczej jej to nie pomoże – zastanawia się tabloid.

Jak na razie Pałac Buckingham nie zdecydował się na komentarz w sprawie kolizji samolotu z królową małżonką na pokładzie.


Księżna Camilla zakpiła z Diany?

Księżna Camilla zakpiła z Diany?

Ślub księcia Karola i Camilli

Ślub księcia Karola i Camilli

Camilla Parker-Bowles – msza dziękczynna w pierwszą rocznicę śmierci księcia Filipa

Camilla Parker-Bowles – msza dziękczynna w pierwszą rocznicę śmierci księcia Filipa

Komentarze

  • Gość pisze:

    Wszyscy szukaja „dziury w calym” a przeciez Camilla byc może jest spokrewniona z Karolem poprzez prababkę (jej dzieci mogły być sekretnymi dziećmi króla) i Camilla wychowywała się w pięknym pałacyku. Camilla ma duży gust i styl (doradzała modowo i z zacowaniem Kaśce i innym jakich projektantów wybierać- gdyby byla wredna to by to trzymala dla siebie). A kim była Diana kto powiedział że ma być królową „ludzkich serc”? Z jakiej racji i moje serce (angielskich to niech sobie bedzie) bo jakiejs dziewczynie ubzdurało się że ma być królową? Diana była biologiczną córką Jamesa Goldsmitha. Była więc w ¹/² „niebieskokrwistą” arystokratką. Poza tym nie jestem/i nie byłam zwolenniczką ulubienicy D. niskorosłej Albanki z Indii- kojarzy mi się niemiło w dodatku jako „votum” można obejrzeć film francuski o takich orwellowskich czasach gdzie występuje aktorka o podobnej fizjonomii. Kaśka miała dziadków którzy byli analfabetami i górnikami a to już przecież nowożytne czasy. Jak więc można porównywać pochodzenie Kaśki do pochodzenia Camilli?

  • Gość pisze:

    Kakao Kaśka leci to nic się nie dzieje a jak Camilla leci to pogięło taki wielki samolot. Będąc na jej miejscu nie latalabym przynajmniej przez jakiś czas

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×