O tej ciąży nikt nie wiedział! Polska aktorka urodziła! Na jej baby shower pojawiło się mnóstwo gwiazd!

Marta Dąbrowska - baby shower

Sambor Czarnota i Marta Dąbrowska zostali rodzicami

Marta DąbrowskaSambor Czarnota to kolejna para, która w tym roku zdecydowała się powiększyć swoją rodzinę. Chociaż na ich profilach społecznościowych trudno znaleźć jakąkolwiek informację na ten temat, to z relacji Twojego Imperium dowiedzieliśmy się, że młodzi rodzice już powitali na świecie swojego potomka.

Para niechętnie komentuje swoje życie prywatne. Nic więc dziwnego, że zarówno temat ciąży, jak i samego porodu zachowali tylko dla siebie. Jedynie na profilu Marty, aktorki znanej z Czasu honoru, można było znaleźć zdjęcie z baby shower, na którym pojawiła się cała plejada gwiazd, takich jak Omenaa Mensah, Zosia Ślotała czy Weronika Książkiewicz. Ciężarna gwiazda była jednak oszczędna w słowach. W opisie dołączonym do galerii zdjęć mogliśmy przeczytać tylko krótkie hasło, które nijak nie wskazywało, że Dąbrowska lada dzień zostanie mamą.

Girls power (tłum. Kobieca siła).

View this post on Instagram

Girls power ✨???? #girlspower #babyshower #friendshipgoals #ladies #przyjaciółki #konstancinjeziorna #lovelyday #sundayfunday

A post shared by Marta_Dabrowska (@marta_dabrowska_actress) on

Sambor Czarnota nie chciał komentować tematu narodzin dziecka. Odbierając telefon z gratulacjami od redakcji tygodnika, odpowiedział krótko:

Przyjmuję gratulacje, ale wolałbym nie roztrząsać tego tematu, bo to bardzo świeża sprawa.

Na razie nie znane są płeć i imię dziecka. Warto jednak przypomnieć, że dumny tata już jakiś czas temu opowiadał o planach powiększenia rodziny. Na łamach Gali zdradził, jak planuje wychowywać swoje dzieci. Czego będzie chciał ich nauczyć?

Na pewno tego, co sam wyniosłem z domu: Podstawowych zasad, wokół których te dzieciaki będą później budowały swoje życie. Lojalność, empatia, prawda, wrażliwość na drugiego człowieka, pracowitość. Mama powiedziała mi kiedyś: „Synu, jeśli nie będziesz w życiu ciężko pracował, życie samo nic ci nie da”. Ja w to wierzę.

Rodzicom serdecznie gratulujemy!

Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach 2018! Anna Głogowska, Mikołaj Roznerski, Bilguun Ariunbaatar, Sambor Czarnota

Gwiazdy na 8 edycji Klubu Starego Browaru w Poznaniu zdradziły czym różnią się imprezy w Warszawie od tych poza stolicą?

W końcu! Weronika Rosati po raz pierwszy na salonach ze swoim partnerem. Para niechętnie pozowała fotoreporterom


Marta Dąbrowska - baby shower

Marta Dąbrowska - baby shower

Marta Dąbrowska - baby shower

Marta Dąbrowska - baby shower

Sambor Czarnota - Festiwal Gwiazd Międzyzdroje 2017

Sambor Czarnota - Festiwal Gwiazd Międzyzdroje 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×