Szukaj

Siostra Meghan Markle zabrała się za księżną Kate. Swoim komentarzem wbiła szpilę księżnej Sussexu

Samantha Markle znów zabiera głos w sprawie swojej przyrodniej siostry. Przy okazji komentuje postawę księżnej Kate. Swoimi słowami wbiła szpilę Meghan.
Meghan Markle i księżna Kate, Samantha Markle

Meghan Markle i księżna Kate, Samantha Markle

Samantha Markle zdążyła już wyrobić sobie opinię w mediach poprzez regularne, niepochlebne wypowiedzi się na temat swojej przyrodniej siostry. Od kiedy Meghan dołączyła do rodziny królewskiej, Samantha często sprawiała jej kłopoty. Nieproszona przyjechała do Londynu, żądając rozmowy z księżną Sussexu, zaczęła udzielać wywiadów telewizyjnych, a nawet zapowiedziała publikację książki, w której wyjawi światu wszystkie kłamstwa Markle.

Tym razem 54-latka stwierdziła, że księżna Sussex z zazdrości o Kate Middleton ogłosiła swoją decyzję o odejściu z rodziny królewskiej w przeddzień jej urodzin.

Samantha Markle po raz kolejny krytykuje Meghan

Przyrodnia siostra Meghan odnosiła się do oświadczenia pary Sussex o wycofaniu się z rodziny królewskiej w przeddzień 38. urodzin księżnej Cambridge.

Smutne, że zrobiła to w urodziny Kate – uważam, że była zazdrosna o piękną Kate – powiedziała w rozmowie z Daily Star Online.

Samantę uderzyło oświadczenie wydane przez Harry’ego i Meghan, w którym ujawnili, że podzielą swój czas między Wielką Brytanię a Amerykę Północną.

Nigdy nie mogła się równać – Kate jest ikoną! – kontynuowała Samanta. – Idealny materiał na królową i cudowny członek rodziny królewskiej, szczególnie jako matka. (…) Byłam pod wrażeniem, jak Kate może sprawić, że sukienka za 200 dolarów wygląda jak za 2 miliony dolarów.

Samantha Markle przyleciała do Londynu

Samantha Markle przyleciała do Londynu

Po premierze Króla Lwa w Londynie, w lipcu ubiegłego roku internet obiegło nagranie przedstawiające księcia Harry’ego, który próbował przekonać szefa Disneya Boba Igera, aby dał jego żonie pracę. W tej sprawie Samantha Markle również zabrała głos:

Ruch z Disneyem byłby w porządku, gdyby został zainicjowany po odejściu z rodziny królewskiej, ale przedwcześnie wydaje się nieodpowiedni. (…) I brak szacunku dla królewskiego protokołu. To tak, jakby zdradzać małżonka i dawać numer telefonu na randkę przed rozwodem.

Pod koniec wywiadu przyrodnia siostra księżnej Sussex nazwała rodzinę królewską „starterem”, który pomógł Meghan dostać się na wyżyny, czego serial Suits nie był w stanie zrobić.


Samantha Markle krytykuje Meghan Markle

Samantha Markle krytykuje Meghan Markle

Samantha Markle przyleciała do Londynu

Samantha Markle przyleciała do Londynu

Meghan Markle dołączyła do Kate na finale Wimbledonu

Meghan Markle dołączyła do Kate na finale Wimbledonu

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×