Szukaj

Pamiętacie Samanthę Fox? 52-letnia seksbomba lat 80. odwiedziła Polskę! Nie uwierzycie jak świetnie teraz wygląda!

Samantha Fox jak wygląda teraz?

Jak obecnie wygląda Samantha Fox?

Samantha Fox odwiedziła Polskę. Gwiazda lat 80. zaśpiewała w programie Jaka to melodia? swoje największe przeboje. Obecnie piosenkarka ma 52 lata i nadal wygląda jak seksbomba.

Samantha Fox jest również znana jako Sox. W swoim muzycznym dorobku brytyjska gwiazda ma wielkie hity, które swego czasu nucił cały świat. Każdy fan Samanthy zna przede wszystkim Touch Me, Nothing’s Gonna Stop Me Now i I Only Wanna Be with You – te piosenki w latach osiemdziesiątych nie schodziły z europejskich list przebojów. W 1995 roku piosenkarka wzięła udział w Konkursie Eurowizji (zajęła 10. miejsce, występ poniżej), w 2004 roku nagrała nową wersję hitu Touch Me, a w 2008 roku seksowna Samantha wystąpiła na festiwalu w Sopocie – w ramach koncertu poświęconego muzyce lat 80.

Prywatnie gwiazda spotykała się z wieloma partnerami, w jej sercu gościł Cris Bonacci, ekwadorski tancerz Rafaelem Camino, romansowała z Frankiem McAvennie’m, aktorem Steve’em McFaddenem, fotomodelką Debee Ashby oraz dziennikarzem Kitem Millerem. Samantha Fox była związana z Australijczykiem Peterem Fosterem, a po jego oświadczynach rozpoczęła związek z piosenkarzem i gitarzystą Paulem Stanleyem. W 2003 roku, artystka dokonała coming outu we własnej autobiografii, przyznając się do związku ze swoją menedżerką Myrą Stratton – ich relację przerwała śmierć ukochanej gwiazdy w 2012 roku.

Samantha Fox ma obecnie 52 lata i nadal wygląda świetnie o czym mogli się ostatnio przekonać widzowie TVP, bowiem Samantha 11 stycznia wystąpiła w muzycznym show Jaka to melodia?. Samantha miała na sobie bardzo seksowny cekinowy strój cheerleaderki.

Brytyjska gwiazda nadal potrafi rozgrzać publiczność do czerwoności. Widać, ze Samantha Fox jest w znakomitej formie, jak sama przyznała, jest w szczęśliwym związku z 43-letnią Norweżką.

Wideo ze swojego występu w TVP Samantha udostępniła na swoim profilu na Instagramie.

Słynny policjant z „Rodziny zastępczej” zmienił się nie do poznania! Nie do wiary jak teraz wygląda!

Teraz wielka gwiazda TVP, a kiedyś? Adriana Kalska zadebiutowała w TVN-ie i wyglądała zupełnie inaczej!

Boska Dagmara z „Królowych życia” na starych zdjęciach. Słynna milionerka nie zawsze wyglądała jak gwiazda z hitu TVN-u!


Czy znasz hity Samanthy Fox?

×