Szukaj

Pamiętacie Samanthę Fox? 52-letnia seksbomba lat 80. odwiedziła Polskę! Nie uwierzycie jak świetnie teraz wygląda!

Samantha Fox jak wygląda teraz?

Samantha Fox jak wygląda teraz?

Jak obecnie wygląda Samantha Fox?

Samantha Fox odwiedziła Polskę. Gwiazda lat 80. zaśpiewała w programie Jaka to melodia? swoje największe przeboje. Obecnie piosenkarka ma 52 lata i nadal wygląda jak seksbomba.

Samantha Fox jest również znana jako Sox. W swoim muzycznym dorobku brytyjska gwiazda ma wielkie hity, które swego czasu nucił cały świat. Każdy fan Samanthy zna przede wszystkim Touch Me, Nothing’s Gonna Stop Me Now i I Only Wanna Be with You – te piosenki w latach osiemdziesiątych nie schodziły z europejskich list przebojów. W 1995 roku piosenkarka wzięła udział w Konkursie Eurowizji (zajęła 10. miejsce, występ poniżej), w 2004 roku nagrała nową wersję hitu Touch Me, a w 2008 roku seksowna Samantha wystąpiła na festiwalu w Sopocie – w ramach koncertu poświęconego muzyce lat 80.

Prywatnie gwiazda spotykała się z wieloma partnerami, w jej sercu gościł Cris Bonacci, ekwadorski tancerz Rafaelem Camino, romansowała z Frankiem McAvennie’m, aktorem Steve’em McFaddenem, fotomodelką Debee Ashby oraz dziennikarzem Kitem Millerem. Samantha Fox była związana z Australijczykiem Peterem Fosterem, a po jego oświadczynach rozpoczęła związek z piosenkarzem i gitarzystą Paulem Stanleyem. W 2003 roku, artystka dokonała coming outu we własnej autobiografii, przyznając się do związku ze swoją menedżerką Myrą Stratton – ich relację przerwała śmierć ukochanej gwiazdy w 2012 roku.

Samantha Fox ma obecnie 52 lata i nadal wygląda świetnie o czym mogli się ostatnio przekonać widzowie TVP, bowiem Samantha 11 stycznia wystąpiła w muzycznym show Jaka to melodia?. Samantha miała na sobie bardzo seksowny cekinowy strój cheerleaderki.

Brytyjska gwiazda nadal potrafi rozgrzać publiczność do czerwoności. Widać, ze Samantha Fox jest w znakomitej formie, jak sama przyznała, jest w szczęśliwym związku z 43-letnią Norweżką.

Wideo ze swojego występu w TVP Samantha udostępniła na swoim profilu na Instagramie.

Słynny policjant z „Rodziny zastępczej” zmienił się nie do poznania! Nie do wiary jak teraz wygląda!

Teraz wielka gwiazda TVP, a kiedyś? Adriana Kalska zadebiutowała w TVN-ie i wyglądała zupełnie inaczej!

Boska Dagmara z „Królowych życia” na starych zdjęciach. Słynna milionerka nie zawsze wyglądała jak gwiazda z hitu TVN-u!


Samantha Fox

Samantha Fox

Samantha Fox w 1996 roku

Samantha Fox w 1996 roku

Samantha Fox z partnerką na wakacjach w Tel Awiwie

Samantha Fox z partnerką na wakacjach w Tel Awiwie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×