Pamiętacie Sama ze świątecznego hitu „Love Actually”? Słodki dzieciak to już dorosły mężczyzna. Dalibyście mu 33 lata?

Thomas Brodie Sangster

Thomas Brodie Sangster

Sam z To właśnie miłość to jedna z najbardziej rozpoznawalnych dziecięcych postaci obok Kevina McCallistera. Jak obecnie wygląda Thomas Brodie Sangster, aktor wcielający się w rolę chłopca? Zobacz zdjęcia aktora.

Thomas Brodie Sangster przyszedł na świat 16 maja 1990 roku w Londynie. Jest szwedzkiego, belgijskiego, walijskiego i kornwalijskiego pochodzenia. Wychowywał się wraz z młodszą siostrą Avą w rodzinie Tashy Bertram oraz Marka Ernesta Sangstera. Prywatnie jest kuzynem Hugh Granta.

Ma dziś 33 lata, a swoją karierę rozpoczął w bardzo młodym wieku od roli w Station Jim. Dość szybko został dostrzeżony przez reżyserów światowej klasy. Dotychczas zagrał w ponad 40 hitach. Niedawno mogliśmy podziwiać Thomasa w Gwiezdnych Wojnach: Przebudzenie Mocy i Grze o tron.

Poza aktorstwem Thomas interesuje się również muzyką. Jest założycielem zespołu Winnet, w którym jest perkusistą i autorem piosenek. W skład grupy wchodzą: Tasha Bertram, Ava Sangster, Jack Stanley, Joe Volante i Mark Sangster. Co ciekawe swego czasu związany był z Polką o imieniu Laura. Ich związek rozpadł się w 2019 roku.

Jak zmienił się Sam z To właśnie miłość?

Sangster przez szerszą publiczność najbardziej kojarzony jest z roli Sama w brytyjskiej produkcji To właśnie miłość. W kultowej komedii świątecznej wystąpił u boku takich tuz kina jak: Hugh Granta, Liama Neesona i Keiry Knightley. W produkcji mały Sam mierzy się ze stratą matki i… pierwszym zauroczeniem miłosnym.

Thomas, wcielając się w chłopca z Love Actually, miał zaledwie 13 lat. By zrobić wrażenie na filmowej ukochanej, mały Sam opanował grę na perkusji i przekonał ochronę, by wpuściła go na teren lotniska, by mógł wyznać koleżance miłość.

Chociaż od premiery filmu minęło już 20 lat, to aktor nadal wygląda bardzo młodo. Zobaczcie najnowsze zdjęcia aktora. Dalibyście mu 33 lata?


Thomas Brodie Sangster zagrał Sama w To właśnie miłość

Thomas Brodie Sangster zagrał Sama w To właśnie miłość

Thomas Brodie Sangster

Thomas Brodie Sangster

Thomas Brodie Sangster

Thomas Brodie Sangster

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×